LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ruh Çağrma Seansları xD

4 posters
YazarMesaj
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

Ruh Çağrma Seansları xD Empty
MesajKonu: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 2:03 pm

Herkes hayatında bir kere de olsa o manyaklığı yapmıştır..Kimse inanmamasına rağmen o an için yaptığı şeye inanır..Belki hiç korkmamasına rağmen yapılan işten monra duyulan in ufak tıkırtılar insanı çığlıklara boğar..Hepimizin vardır böyle bir hikayesi xD Hadi anlatıp eğlenelim xD

Ben başlayayım..Ben bir ya da iki kere denedim ama ilk yaptığım aklımda kaldı..2-3 sene önceydi...

Bir arkadaşın doğum günü..Eğleniyoruz falan..Bir süre sonra yapacak bir şeyde bulamayınca dedik biz ruh çağıralım xD Yuvarlak bi masamızda vardı..Hazırladık kağıtları üstlerine harflerimizi de yazdık..Koyduk masay..Tam hatırlamıyorum kağıtlara bi etki etmiş miydik etmemiş miydi..Kağıtlardan "SÖĞÜT" kelimesine BENZER bir kelime çıkmıştı..Oturup düşünmüştük bi de söğüt nerde vardır falan diye..=D Alt katta bakkal var .. Alttan üstten sesler gelmeye başladı herkes çığlğk çığlığa koşuşturmaya başladı..Meğerse ses alttan geliyormuş..O gün psikolojik olarak olduğunu düşünüyorum odalardan geçen siyah adamlar, koltuğun üstünde duran kediler gördüm..Tuhaftı..Ama iyiydi komik bi anı xD

---

Bir de kendim o seansta bulunmuyordum ama çok komikti..4 sene önceydi..Bizim snıfta bulunan bir kaç gerizekalı toplanmışlar ruh çağırıyorlar ortalarına da almışlar şişeyi sözüm ona şişeyi patlatcaklar..Bunu önce sınıfta yapıolardı kimse rahat bırakmadı tabi bunları dalga falan..bunlarda uzun tenefüste tuvalete gitmişler..tabi rezalet..sıcaktı yazıdı galiba..Bende tesadüf eseri tuvalete gitmiştim yüzümü yıkamaya..baktım içerden sesler geliyor..Bunlar bizimkiler dedim..Bunlar başladılar tabi"Ey ruh geldiysen işart ver" diye ben de dalgasına kapıya vurdu 3 kere =D bunlar nasıl çığlık atıyo ama çok komikti =D bir tanesi ağlamaya başladı annesi falan geldi..Sonra sınıfta bunlar oturdular sınıfta tekrar..

"Ey ruh nolur gelme özür dileriz" diye seslenmeye başladılar...

Özürlerini diledikten sonra da gelip bana anlatıyorlar.."Pınar bak kimseye söyleme böyle oldu" diye Very Happy

O gün bugündür daha o ruh dediklerinn benim olduğunu bilmezler.. =D

Sizinde anılarınızı öğrenmeyi çok isterim xD
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 2:30 pm

Hehehe pınar abla spr xD
İki yıl önceydi .Hiç unutmam,hava bulutluydu yağmur yağacak gibiydi aylardan nisandı günlerden cumartesiydi.ben,burçin,neslihan eliflere(kuznim deil arkadaşım elif olan eliflere=P)gittik.Yemek yaptık falan,onların ev zemin kat bir de üst kat var ama orda babaannesi falan oturuyor.İşte,yemek yedikten sonra oyun oynadık.Korkutucu Ruh Çağrma Seansları xD 214865 .Birde onun üstüne biz SEMUMu izledik xD.Ben iyice tırstım xD
Okul yokya biz saat 8:30 da gelmiştik.En sonunda bu kadar korkunç şeyin ardından,bi şey yapmak istedik.Kağıtlara;Evcilik=F,Ruh Çağırma,Tabu,Monopoly.yazdık.Planımız şuydu hepsini teker teker çekip sona kalanı yapacaktık.Bir torbaya attık bunları.Önce Monopoly çıktı,sonra Evcilik sonra da Tabu.Ama ruh çağırmanın kağıdı yoktu.Neyse ruh çağırcaz dedik.Kapak aldık,küçük minderlerin üstüne oturduk ve başladık elifin ölmüş dedesinn ruhunu çağırmaya.Neslican şöyle xD
-Ruh dede,ruh dede,kötü niyetimiz yok merakımızda bi cama tıklarmısınız.
Ruh Çağrma Seansları xD 573829
Bir kaç saniye geçti ben
-Ne saçma iş dedim
Camdan tık tık sesler gelmeye başladı.Elif dedi ki
-Kardeşimdir.
Biz işte denedik.Sonra rüzgar esmeye başladı saat sanırım bu arada(bi dk günlüğüme bakım=D)heh saat 6:30 =D elektrikler gidip gelmeye başladı,lamba sallanmaya başladı eliflerin evi çok büyük biz hemen kanepeye çıktık dua ediyoruz.Elif şöyle
-Özür dileriz dede gidebilirsin
Ruh Çağrma Seansları xD 382692
Sonra geçti bi oh çektik.Benim ve Burçinin ceketi odada kalmıştı.Hava da işte soğuk,elif dedik,i
-Kızlar o oda tekin(=P)değil girmeyin ben hırka veririm dedi.
Ama o 40 beden olduğu için hırkası bize olmazdı =DGirdik işte tam çıkacaktık ki kapı kapanmaz mı!
Resmen kilitli kaldık Elif:
-O oda tekin değil diye söylemişti o odanın kapı kolu sıkışık(?Very Happy)
Sonra elifin babaannesi gelip dediki Elife "Dedeni gördüğümü sandım" ağlıodu kadıncağız tabi burçinde ağlıodu Very Happy
Sonra Elifin babası gelip
"Kızlar mahallede çok ilginç şeyler olmuş Esra seni annen arada artık eve gelmenizi istiyorlar" dedi ve böylece gittik.
Not:Uydurma değildir
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:48 pm

Gerçek mi bu Ruh Çağrma Seansları xD 483867
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 6:08 pm

[b]Valla ama o lamba olayı yukardan kaynaklanıyormuş Ruh Çağrma Seansları xD 59792
O elektrik ise mahallenin sorunuymuş trafo(nasıl yazılıo ya =D)onarılıyormuş
xD
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 7:08 pm

çok ilginç.. Ruh Çağrma Seansları xD 150973 tesadüflere inanmam..ama yani tesadüf değilse de babaanneni n dedeni görmesi..??
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:34 pm

Onu bilmiyorum ama grçkk Ruh Çağrma Seansları xD 59792 zaten dedesi çok yeni ölmüştü
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Ruh Çağrma Seansları xD   Ruh Çağrma Seansları xD Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:56 pm

Vaay.
Orda olmak isterdim.

Ruh Çağrma Seansları xD
1 sayfadaki 1 sayfası