LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]

+7
Allison
EsRa
RoysRoys
Bpattz
emiLy
αкσкσ кυgα
dSprouse~
11 posters
YazarMesaj
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Empty
MesajKonu: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 2:50 pm

Evet sandığınız gibi değil xD

Burada küçükken yanlış bildiğiniz veya yaşadığınız komik olayları yazın -

Ben başlıyorum xD

1 ay öncesine kadar katılımcılar anlamına gelen Participants kelimesini yazıldığı gibi okurdum xD Ve dolayısıyla anlamını parti yapan pantolonlar sanırdım İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 618781
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:33 pm

Küçükken karpuz fiyatlarında 500.000 lira falan yazdıklarında ne kadar ucuz diye düşünürdüm =D
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 8:49 am

Hala partici pantolonlar diyorum ona İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 699330
Yada öyle okuyorum.
İngilizceymiş umrumda değil
Öyle daha komik oluyo İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 618781
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 12:08 pm

Klavyedeki Home tuşuna basınca eve ışınlandığımızı ama benim bunu bir türlü yapamadığımı sanırdım xD 6 yaşımda xD
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 2:25 pm

Bizim klavyede turbo diye bir tuş vardı xD Ona basınca süper bilgisayar oluyor sanırdım xD
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:31 pm

Ayy süperlermiş yaa... İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 Ben çyle bir kelime olduğunu bile bilmiyordum. İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 Benim de bir kaç kere uyurgezerliğim olmuştur. Uyurken kalkmak filan. -
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:06 am

Ay içimden sürekli buraya bir şey yazmak geliyor xD

OKBeauty'nin eşyalarının üstünde OKB yazar ya, ben onu 0 KB sanırdım xD Lan 0 KB'ye nasıl oluyor derdim xD
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:17 am

İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 59792
Ben de dizilerin canlı olduğunu sanardım.Mesela bir oyuncu x kanalda bir dizisi varsa y kanaldada röportajı varsa nasıl bir oraya gidiyor bir buraya geliyor diye hayret ederdim -
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:45 am

Kliplerde şarkıcı hani sürekli kıyafet değiştirir ya, işte ben onu kamerayı kesip yaptıklarını bilmiyordum. Bir saniye içinde kıyafet değiştirdiğini falan sanıyordum İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 156595
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:24 am

öldüm yaaaaa İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692
partici pantolonlar İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692 İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692
roysinin uyurgezerlikleri meşhurdur xD
sıhhatler olsunu saatler olsun sanırdım İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 382692
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:24 am

Mrs. Sprouse demiş ki:
Ay içimden sürekli buraya bir şey yazmak geliyor xD

OKBeauty'nin eşyalarının üstünde OKB yazar ya, ben onu 0 KB sanırdım xD Lan 0 KB'ye nasıl oluyor derdim xD

Bende ilk başlta 0 KB sanmıştım onu. Sonra İsmine tekrar bakınca çaktım İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 59792
AshleyGreene

AshleyGreene

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 178

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:38 am

Küçükken radyoda şarkı çaldıklarında şarkıcının bizzat gelip o şarkıyı söylediğini düşünürdüm -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:55 am

puahah xD
ben de dizileri tek bi' seferde çekiyolar sanıyodum. hepsini nasıl ezberliyolar diyodum =D
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:15 pm

Ben de televizyonda playback yapanalrı görünce:
-Aaa sesi aynı albümdeki gibi çıkyıor! tüm melodileri, herşeyi aynı!
derdim. o zamanlar ses filtrelerini falan bilmiyordum tabii İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] 156595
8 yaşımdayken bu da -
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:42 pm

Ben klipleri canlı çekiyorlar sanırdım. Nasıl aynı hareketleri yapıyor diye düşünürdüm..
5 yaşındaydım daha o zamanlar -
DüzheZ^^

DüzheZ^^

MesajKonu: Geri: İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]   İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD] Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 3:31 pm

önceden şampuan reklamlarında saçlar uçuşunca o kızı çok havalı bulurdum
o yüzden benimde uçuşsun diye sokakda sallana sallana yürüdüm xD çok havalıyım sanardım bi gün o güzelliğimi(!) bide aynada göreyim dedim - aynanın karşısına öyle sağa ve sola sallana sallana geldim bi bakdım müthiş derecede maL gibiyim xD
çook sonradan çakdım ama bunu xDD

İtiraflar [Sandığınız gibi değil xD]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Imvu 2.00 30 Haziranda değil miydi?