LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:

+7
emiLy
!!!Müqedepp!!!
dSprouse~
Melody
Allison
Amelie*~
MySTeRy <3
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Empty
MesajKonu: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:37 pm

seninle iyi kötü günlerimiz oldu :) (gerçi bir kez kötü gün oldu o da Türkçe'ye uymadığım için uyarı vermiştin - ) ama seni çok seviyorum!!! dik kenarım benim!! biricik kankam!! aşkitom!!! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441 sana hediyelerin en büyüğünü vermek isterdim!! ama elimden sadece bu başlığı açıp sana seni ne kadar sevdiğimi söylemek geliyor Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672

aynı sitelere üye olduk: ss, str, wild, ld, ld2
sırlarımızı paylaştık, dertlerimize ortak olduk, ortak noktalarımızı keşfettik, birbirimize yardımcı olduk... en önemlisi de unutulmicak bi' dostluk kurduk!!! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391

sevdiğimiz renkler, ve sevdiğimiz başka şey (anladın sen onu xD) aynı!

ikimiz de "ben de"yiz "bence de"yiz Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 466859

ikimizin de ortak olan, birbirinden iyi kalpli ve sevimli dostlarımız var. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917

ve de artık ikimiz de aynı yaştayız...

İKİMİZDE 13 YAŞINDAYIZ!

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİRİCİK MEHTAP^M!!!!!!

Dostluğumuz hiç bitmesin!

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Untitled-1-41

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441
Amelie*~

Amelie*~

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 126

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:13 am

Heey ben açcaktım konuyu!!!! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391 Neyse...

Mehtap'm seninle 3 yıldır dostuz ^^
Bir kanka olamadık -
Olmayı çok isterim ama Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672
Neyse -
Senin hiç kötülüğünü görmedim ve görmeyeceğimi düşünüyorum Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917
Sen LD'nin vazgeçilmezlerindensin Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441
Sensiz bir LD, kafasız bir insan vücuduna benzer Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441
Her ne kadar çok az konuşmuş olsak da..

SENİ ÇOK SEVİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İyi ki LD'desin Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:24 am

aşkımı sevmeyen ölsün Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917
Amelie*~

Amelie*~

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:31 am

Mehtap'ı sevmeyen ölsün.
%25 seven sakat kalsın sürünsün -
%50 seven bitlensin -
%100 seven yaşasın -
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:13 am

Her zaman yanımızda olduğun için teşekkür ederim.
Doğun günün kutlu olsun Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 842272
Not: sana doğum günü hediyesi olarak linklerini attığım 150 adet Bratz'i almak isterdim ama fakirim, napayım -
Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 842272
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 9:42 am

Bende ss ve str de var(d)ım -
Hatta o zamanlar ss'deyken wild'i bilmiyordum seninle sohbet bile etmiştik Gizem.
Nickini pek anımsamıyorum ama bir keresinde sohbet ediyorduk seninle chatbox'ta, tabi msn'e gir demek yasakmış orda da - Neyse Ozan geldiğinde sen öyle deyince herkes üzerine yığılmıştı yasak diye. Sende "ama aciiiiğğl!" demiştin - Hiç unutmam bu olayı -
Herneyse, Mehtap'm biricik arkadaşım doğum günün kutlu olsun seni ne kadar çok sevdiğimi bil çünkü sevildiğini bilmek kadar güzel bir doğum günü armağanı olamaz diye düşünüyorum! Seni seviyorum !! Doğum günün kutlu olsun (:
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:05 am

M-mehtap? Z-zeynep? Ss?!

OMG! SSdaşlarım benim! Nickleriniz neydi xD

Doğum günün kutlu olsun ^^
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 10:13 am

Doğum günün kutlu olsun tatlımmm Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917
iyiki doğdun iyiki varsın iyiki bu siteye üye oldun iyiki konuştuk xD çok iyiki oldu Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 618781
seni çok seviyorum cnm senin o mükü diyen dillerini yerim bn Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 800257
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 11:06 am

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşııımm Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 842272
Seni çoook seviyorum Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672
Pink 4ever -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 11:10 am

YAŞASIN YAŞİCAM!!! -
ben öyle bir şey hatırlamıyorum :S ayrıca msne gir demek yasak değildi :S ayrıca zeynep diye de biri yoktu :S ayrıcana da ozan bana kızmaz xD
aşkoo^mmmm Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441
Ozcrash

Ozcrash

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:38 pm

şimditüm yazdıklarınızı okuaamıcam kendi özgün kutlamamı yapıorm xD

HAPPY BİRHTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 616237 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 772394 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 31861 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 6826 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 783692 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 214865

bak snn için ayda bir geldiim yere geldim happy births myth -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:42 pm

puaha xD
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 12:58 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
YAŞASIN YAŞİCAM!!! -
ben öyle bir şey hatırlamıyorum :S ayrıca msne gir demek yasak değildi :S ayrıca zeynep diye de biri yoktu :S ayrıcana da ozan bana kızmaz xD
aşkoo^mmmm Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441

Ben çok iyi hatırlıyorum. Belki sen olmayabilirdin ama :S
Zaten Ozan kızmamıştı diğer üyeler kızmıştı sana.
Ve adımı söylememiştim kimseye -
Daha sonradan güvenlik için üyelerin gizli soruları onaylaması gerekiyordu sanırım.
Ben kendi sorumun cevabını unuttuğum için ayrılmıştım siteden -
Moonlight

Moonlight

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 554

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:03 pm

Çok,çok,çook teşekkür ederim Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391
Sizi o kadar çok seviyorum ki..
LD'den asla kopmadım,kopamam da zaten..
Ben kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki..
İnanın bu yorumları okurken,ve msnde gizem'le ozan'la konuşurken kendimi tutamadım..
Ağladım mutluluktan (:
Sizi çok ama çok seviorm ..
Basit gelebilir ama,içten söylüorm (:
Siz benim için çok değerlisiniz..
İyi ki varsınız (: iyi ki buradayım..
Ölürüm sizin için! ^^

Dipnot : Sağol Ozan xD Bitanesin ^^ seviorm seni (:
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:16 pm

aşkoo^mmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!! bi tanem!!!!!!!!!!!!!!!! biz de seni çok seviyoruuuuuuuuuuuzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!! tek bi' kusurun var!!!! o da çok tatlısın!!! çok iyisin!!! neden bu kadar tatlı ve iyisin???
Amelie*~

Amelie*~

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 1:19 pm

Ozcrash demiş ki:
şimditüm yazdıklarınızı okuaamıcam kendi özgün kutlamamı yapıorm xD

HAPPY BİRHTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 616237 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 772394 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 31861 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 6826 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 783692 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 214865

bak snn için ayda bir geldiim yere geldim happy births myth -

Mehtap için gelicen tabii Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 Neyse sohbet yok xD
Bright <3

Bright <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 254
Sihirli Gücü : İstediği Varlığın Şekline Girebilmek

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 4:27 pm

Bu konuyu ben açıcaktım! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 Neyse Ayrıca dik kenar değil mehtap uzun kenar hıh Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792
Asko^m kankam dostum herşeyim! Her ne kadar pek ortak olmasak da [Anladın sen onu Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 ] Seni gerçekten çok seviyorum. Basit bir şey değil bu içten gelerek söylendiği zaman. Seni tanıdığım ve dostun olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sen farklısın benim için. Kimse kırılıp alınmasın ama bu sitede en çok değer verdiğim 4 kişiden birisin sen. Ve hep öyle kalıcaksın bitanem! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Sen gerçekten ama gerçekten çok değerlisin benim için. Bitanesin ve bambaşkasın. Daha ne söylenir bilmiyorum ama herşey bu cümlenin içinde gizli sanırım...

SENİ SEVİYORUM BİTANEM Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 4:38 pm

hayır ben hipotenüsüm! xD
Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 193474 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441
Amelie*~

Amelie*~

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 5:58 pm

Bright <3 demiş ki:
Bu konuyu ben açıcaktım! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 Neyse Ayrıca dik kenar değil mehtap uzun kenar hıh Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792
Asko^m kankam dostum herşeyim! Her ne kadar pek ortak olmasak da [Anladın sen onu Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 ] Seni gerçekten çok seviyorum. Basit bir şey değil bu içten gelerek söylendiği zaman. Seni tanıdığım ve dostun olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sen farklısın benim için. Kimse kırılıp alınmasın ama bu sitede en çok değer verdiğim 4 kişiden birisin sen. Ve hep öyle kalıcaksın bitanem! Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672 Sen gerçekten ama gerçekten çok değerlisin benim için. Bitanesin ve bambaşkasın. Daha ne söylenir bilmiyorum ama herşey bu cümlenin içinde gizli sanırım...

SENİ SEVİYORUM BİTANEM Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 127917

Bittim Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391 ,
Duygulandım Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391
Harika döktürmüşsün Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 831562
anqeLove

anqeLove

Burç : Aslan Mesaj Sayısı : 98

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 6:39 pm

'' iyiki, doğdun iyiki varsın ''
Gayet kLasik cümLe.Size anLamsız da geLebiLir.Ama bunu içten söyLediğime anca bu sözLeri gerçekte benim ağzımdan duyarsanız inanabiLirsniz.Mehtap.m geL kuzum buraya bak yüzüne haykırcam bunLarı Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672
Amelie*~

Amelie*~

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 7:37 pm

anqeLove demiş ki:
'' iyiki, doğdun iyiki varsın ''
Gayet kLasik cümLe.Size anLamsız da geLebiLir.Ama bunu içten söyLediğime anca bu sözLeri gerçekte benim ağzımdan duyarsanız inanabiLirsniz.Mehtap.m geL kuzum buraya bak yüzüne haykırcam bunLarı Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 100441 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 9672

Onu herkes yapar Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 59792 Ama yine de güzel ( :

Doğum günün tekrar kutlu olsun Mehtap!!
Ozcrash

Ozcrash

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 8:07 pm

Moonlight demiş ki:
Çok,çok,çook teşekkür ederim Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 117391
Sizi o kadar çok seviyorum ki..
LD'den asla kopmadım,kopamam da zaten..
Ben kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki..
İnanın bu yorumları okurken,ve msnde gizem'le ozan'la konuşurken kendimi tutamadım..
Ağladım mutluluktan (:
Sizi çok ama çok seviorm ..
Basit gelebilir ama,içten söylüorm (:
Siz benim için çok değerlisiniz..
İyi ki varsınız (: iyi ki buradayım..
Ölürüm sizin için! ^^

Dipnot : Sağol Ozan xD Bitanesin ^^ seviorm seni (:

ayh thanks Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 842272
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 8:09 pm

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595 Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 156595

dipnot: Sadece smiley içeren mesaj atmak yasak Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 396853
Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: 675742
Amelie*~

Amelie*~

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 8:12 pm

LD'den kopcağını kim söylemiş -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:   Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (: Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 8:22 pm

doğum günün kutlu olsun deseydin bari ecmel xD

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşko^m!!!! (:
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki