LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*

5 posters
YazarMesaj
AnqéLina~

AnqéLina~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 102

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Empty
MesajKonu: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:54 am

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Smeyye-Ben4

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Smeyye-Ben3

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Smeyye-Ben

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Smeyye-Ben5

Yorum bekliyorum. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 127917
(andy_$Myy

(andy_$Myy

Burç : Aslan Mesaj Sayısı : 448

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:16 pm

Süper çıkmışız Harikasın Tatlım böyle bir sürprüz beklemiyordum seni seviyorumm resimlere bayıldım biTanem EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672
AnqéLina~

AnqéLina~

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:23 pm

Beğendine çok sevindim ßitanem. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 100441 I love you too ^.^ EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672
(andy_$Myy

(andy_$Myy

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:07 pm

Resimlere devam edelim mi nasılsa yorum gelir eninde sonunda ee başka yorumlar yok mu herkes tatilde mi? EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:29 pm

sondan bi' önceki resimdeki sümeyyenin saçından bende de var xD hatta o resimde bana acayip benzemiş xD
süpersiniz EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672 seviyorum sizi EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672
AnqéLina~

AnqéLina~

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 7:47 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
sondan bi' önceki resimdeki sümeyyenin saçından bende de var xD hatta o resimde bana acayip benzemiş xD
süpersiniz EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672 seviyorum sizi EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672

Uww fıstığım.. Ben de seni çok çok çok seviyorum.. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 127917 Esmer Bomba'm benim. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 421606
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 9:17 am

Süpersiniz EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792
Hatta poz da aynıydı Gizem -
AnqéLina~

AnqéLina~

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 10:32 pm

Tüm yorumlar için çok teşekkür ederim.. Aslında daha çok yorum gelince başka fotoğraf koymayı düşünüyordum ama genede koyayım.. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* SmeyyeBen

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* SmeyyeBen2
(andy_$Myy

(andy_$Myy

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 10:46 pm

Canım yine harikasınn EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672 Çok güzel çıkmışız EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865 Çok seviyorum seni EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672 Bu arada Gizem senin saçın pembe değil miydi:S EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792 ....Umarım fotolarımıza yorumlar artar EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 29846 Bu durumda bizim de foto koyma hevesimiz kırılıyor bizim gösterdiğimiz özeni gösterirsiniz umarım.... EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865 Bekliyoruz EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 382692
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 10:23 am

Eski saçı o resimdekiydi EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792
SaGAs

SaGAs

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 120

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 10:29 am

Zaten Selin'in karakterine bayılıyorum... EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672
Sümeyye'de gelince Bitirim İkili gibi olmuşlar EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792
Bütün fotoğraflar süper devam ediinn EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 6826
AnqéLina~

AnqéLina~

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 12:59 pm

SaGAs demiş ki:
Zaten Selin'in karakterine bayılıyorum... EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672
Sümeyye'de gelince Bitirim İkili gibi olmuşlar EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 59792
Bütün fotoğraflar süper devam ediinn EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 6826

Gerçekten çok teşekkür EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 9672 Bu yorumun beni çok sevindirdi.. EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 421606 EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 54634
SaGAs

SaGAs

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 120

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 1:47 pm

Ne demek EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 193474
Ama yenilerini istiyoruzz EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865
(andy_$Myy

(andy_$Myy

MesajKonu: Geri: EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*   EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 5:41 pm

Beni de çok sevindirdi imvuyu yükleme hevesi geldi içime EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye* 214865

EsméR GüzéLLéR Poz Başında *SeLin*Sümeyye*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KİM BU ESMER ACABA (esmer oldum sağol dry..)
» İki Bomba Birleşti!İşte Esmer Bombalar xD [Derya-Mehtap]
» Sarı Şekerler Kamea Karşısında^.^ (sümeyye ve ben)
» Esmer Sarışın Kankalar ___mge-smyy___
» Parthenian Adleria^^^^(yEnİ fOtOlAr....eSmEr hAlİmLe...)