LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Salak Günlük

+2
emiLy
Melody
6 posters
YazarMesaj
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

Sevgili Salak Günlük Empty
MesajKonu: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 8:46 pm

Tabi ki bunun yeri size Müzik-Sinema-Sanat alt kategorisi gibi gelebilir fakat öyle değil Sevgili Salak Günlük 800257
Tamamen "Günlük" yazmak hoşuma gitmediği için böyle bir isim verdim konuya. Sevgili Salak Günlük 800257
Bugün neler yaptıysak anlatacağız buraya cancağızcıklarımcım Sevgili Salak Günlük 800257
İlk olarak siz başlayın ben daha sonradan katılacağım size bitanelerim Sevgili Salak Günlük 800257

En son Melody tarafından Paz Tem. 26, 2009 10:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:19 am

Aaa ben konuyu gördüğüm de kitap sanmıştım. Böle bi kitap varda Sevgili Salak Günlük 59792
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:59 am

Evet o kitaplar çok komik Sevgili Salak Günlük 800257
Neyse, bugün saat 00:00 itibariyle kuzenlerim geldi ( Sevgili Salak Günlük 483867 ) yenegem, amcam bir de 2 kuzenim kapıdan içeri adımlarını attılar ve saat 3'e kadar okey oynadılar, çay içtiler. Ben de internete girdim o süre içinde. sonra uyudum Sevgili Salak Günlük 800257 Tam olarak 9 dakika önce kalktım, giyindim, elimi yüzümü yıkadım ve bilgisayarı açtım Sevgili Salak Günlük 800257
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:49 am

Sevgili salak günlük ve sevgili akıllı ( - ) LD,

Sabah kalktım tuvalete falan girdim elimi yüzümü yıkadım ve annem geldi. Hadi Melek Teyzeye gidiyoruz kahvaltı yapıcaz... (kahvaltı ya onlarda olur ya bizde olur xD ) İşte gittik. Melek teyze kaana çay koydu ama kaan her seferinde döktü xD sonra melek teyze bağırdı çağırdı ben de kahvaltımı bitirip kaanla televizyon izlemeye gittim. annemler de salonda oturup benim okulu konuşuyolardı.

"Ya bilmiyorum ki. ama puanlar böyleyse HASALı kazanamaz. kadıköy anadolu olur anca. olmazsa doğaya vermeyi düşünüyorum özel sınıfa alırlarsa... xxx -babam xD- da öyle düşünüyo özel okula alıştı senelerdir devlette yapamazsa diye..."

melek teyze: "xxx -annem xD- saçmalama! kız o kadar çalıştı doğaya mı verceksin yine! HASALı kazanamazsa verirsin kadıköy anadoluya. veya yükseltmeyi denersin belki kazanır HASALı."

ben "offf yine mi okul yaa!!! yeterr!!!"

annem "ee yarın belli oluyo bugünkü gündem bu Sevgili Salak Günlük 800257 "

ben "bi an önce haftaya gelsin - "

melek teyze "haftaya da kayıt işlemleri başlicak ama xD hem xxx -annem xD- belli olmaz ki bunların hali belki devlette yapamicak özel isticek. mesela damla fen lisesinde yapamadı çok sıkıyolar dedi ertesi sene okulunu değiştirdiler."

ben de sinirlendim xD "off yeter yaa!!! ben gidiyorum bilgisayar oynicam!!!!"

sonra da geldim işte xD
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 8:06 pm

emiLy demiş ki:
Aaa ben konuyu gördüğüm de kitap sanmıştım. Böle bi kitap varda Sevgili Salak Günlük 59792

Böyle dememeniz için oradaki açıklamayı yaptım zaten Sevgili Salak Günlük 59792

Sevgülü salak günlüüüüğğğk ve Sevgülü akıllı cici tatlı güzel şeker harika mükemmel müthiş muhteşem fevkladenin fevkinde ben -
Beeen bugün sabah kalktım. Yatağımda biraz uzandıım. Kalkacaktım ki ne göreyim!? Böcük Sevgili Salak Günlük 59792 Hemen babama söyledim öldürdü. Neyse kalktım elimi yüzümü yıkadım. Kahvaltımı yaptım. PC'yi açtım. Oyun oynadım, oynadım, oynadım oynadım oynadııım....... Sonra bir de baktım bu yazıyı yazıyorum Sevgili Salak Günlük 59792 Bu gün sıradan ve basitti Sevgili Salak Günlük 59792 Salı günü antrenmanlarıma yeniden başlayacağım, o zaman basit olmayacak günler Sevgili Salak Günlük 59792
SaGAs

SaGAs

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 120

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 10:46 pm

Kalkacaktım ki ne göreyim!? Böcük Sevgili Salak Günlük 59792

Koptum xD Kırıldım Sevgili Salak Günlük 59792
Moonlight

Moonlight

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 554

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:16 am

Sevgili salak günlük,
Bende mi bir gariplik var,yoksa tüm insanlar bana karşı bir örgüt mü kurdu?Valla kuzen gibisi yok..Arkadaşlık denen bir kavram kalmamış artık..Ya dostun olur ya da hiçbir şeyin..
Neyse ya.Bu sabah kalktım.Yengemlerdeydik kahvaltıyı dedemlerde yaparız.Neyse çıktık yukarı.Kahvaltı vs. vs. derken kendimi laptopun önünde buldum.PS ile uğraştım biraz.Şimdi ne yapsam bilmiyorum..Dün çok güzeldi ama..Parka gitmiştik Eda ablamla, orda teklif aldım Sevgili Salak Günlük 156595 hiç tanımadığım insanlar bana çıkma teklifi ediyo Sevgili Salak Günlük 156595 Tabii ki de bu saçmalığın uzun sürmesine izin veremezdim.Oralıklı olmadık.Sonra ablamın arkadaşı geldi sohbet falan filan derken arkadaşın aldattığı kızla da uğraşalım derken çok geç oldu saat..10 gibi geldik eve xD Neyse ki yırttık xD
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Sevgili Salak Günlük   Sevgili Salak Günlük Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 7:26 pm

süpersiniz xD

Sevgili Salak Günlük
1 sayfadaki 1 sayfası