LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Korkularınız

+14
αкσкσ кυgα
Debbie
^^CrazySweety^^
Melody
Bright <3
Moonlight
DestYase*
Allison
emiLy
AshleyGreene
Will
MySTeRy <3
dSprouse~
EsRa
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

Korkularınız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:54 am

Benimde öyle oluyor lan xD Mehtap gibi Very Happy
Hayal kuruyorum diyelim ki bir kız geziyo işte birden taşa takılıyo düşüyo başaa sar yine düşüyo xD
Düzeltemiyorum bi türlü -
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:42 pm

[b]Hani "korkuların üstüne gidilmesi gerek" diyorlarya
Ne yapayım yani birini mi kesim -
Bright <3

Bright <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 254
Sihirli Gücü : İstediği Varlığın Şekline Girebilmek

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:55 pm

Ayrıca evde yalnızken tuvalete gitmeye de korkuyorum Korkularınız - Sayfa 2 59792 Korkularınız - Sayfa 2 482394
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:58 pm

Ayrıca onların içerisinde de Müslüman olanlar varmış. Aynı bizim gibi yaşıyorlarmış..
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:34 pm

ben de öyle dedim xD
^^CrazySweety^^

^^CrazySweety^^

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 52

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 4:21 pm

benimde;
böcekler(her türlü iyi, kötü karışmam)
karanlık
Gece aynalar
gece Wcye gitmek*
Hayalet, v.b.hayalgücü varlıkları.
Annemle babamın kısa zamanlı bir yere gittikten sonra annemler gelmeden uyuyamam. Birşey olur diye korkarım.
*Aslında giderim (tüm lambaları yakarak) fakat geri dönerken kapatsam bile acayip tırsıyorum.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:31 pm

gece aynalar napıyo ya? Korkularınız - Sayfa 2 59792
hiç görmedim xD
Debbie

Debbie

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 130
Sihirli Gücü : Su

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:46 am

En büyük korkum ASANSÖR! Ne bıçaklı katiller, ne de acımasız canavarlar... Beni asansörden korktuğum kadar korkutamazlar. Korkularınız - Sayfa 2 156595 2 kere asansörde kaldım ve ipinin kopması ya da yine kalmaktan çok korkuyorum. Çıkacağım kat 50. kat bile olsa asansör kullanmam mesela...
Böceklerden.. Evde saat 23:00'dan itibaren asla yürümem. Çünkü odamda bi tane hamam böceği yürürken gördüm ve çığlık attım
Ölüm de beni çok korkutur. Kendime yakın birini kaybetmekten çok korkarım. Korkularınız - Sayfa 2 117391

Başka aklıma gelmiyor... Korkularınız - Sayfa 2 59792

En son Debbie tarafından Perş. Haz. 25, 2009 7:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:59 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
ben de öyle dedim xD
Görmedim..
Onlar zaten bize birşey yapamazmış fakat yapanlarda günah işliyor olurmuş.
Ayrıca evlenebilip ölebilirlermişte..
Ve Çilem bende asansörden korkuyorum -
Dert ortağımm - Asansörde hiç kalmadım ama en büyük korkum ipinin kopması.
Bir çok filimden etkilenmiştim çünkü.. Bende hep merdiveni kullanırım. Hiç bir güç beni
asansöre bindiremez.. Asla -
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 1:45 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
ölüm
cehennem
doğal afetler
böcekler
domuz gribi&kuş gribi&kene&kanser vb. hastalıklar
iyi bi' hayat sürememek
uyuşuturucu&alkol&sigara gibi bir şeye bulaşmak
geneleve düşmek (saçma demeyin ama napiyim Korkularınız - Sayfa 2 618781 )
atheist veya agnostik olmak Korkularınız - Sayfa 2 377379

iyide bunların böcekler dışında hiçbiri korku olamaz olmamalı..

cehennem demişsin..istersen gitmeyebilirsin..sonuçta senin elinde olan bir şey..iradenle ilgili

iyi bi hayat sürmek te bir şans meselesidir..sen önce çalış çabala olmazsa değiştiremezsin

geneleve düşmek..gerçekten bana çok saçma geldi..doğru arkadaşlar seçersen, davranışlarına dikkat edersen, kendinde istemezsen o tip yerlere düşmezsin ki

ateist olmak..bu da yine kendi iradenle ilgili bişey..

bi tek böcekler mantıklı geldi..onu korku kategorisine alabiliriz..ama yine de böceklerden de korkmak çok anlamlı değil..belki iğrenti tiksinmek falan olabilir..bir böcek insana napabilir ki =D
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:36 am

4-5 kez asansörde kaldım. Hele bir keresinde 4 kişiydik gerizekalı görevli durdurmuştu. Çocuk ağlıyordu Murathan tıkınıyordu ve nefessiz kalabilirdik! 5 dk falan kalmıştık or'da!

İstediğin gibi düşün. Ben korkuyorum.
Sen öyle san. Allah'ın işine karışabilir misin?
Ner'den biliyorsun. O kadar çalışsan çabalasan da belki iş bulamicaksın? Belki uygun eş bulamicaksın?
Bir insanın iyi olup olmadığını bilemezsin. Ne dolandırıcılar var...
Misyonerlik çalışmaları... Ayrıca beynini sularlar.
İyi o zaman ben kenelerden korkmayıp gidiyim. Ayrıca bir böceğin yüzünü görünce aklımdan çıkaramıyorum ve çok korkunç bir şey!
Ayrıca neden korkup korkmicağımı sana sormam gerektiğini de sanmıyorum...
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:48 pm

Debbie demiş ki:
En büyük korkum ASANSÖR! Ne bıçaklı katiller, ne de acımasız canavarlar... Beni asansörden korktuğum kadar korkutamazlar. Korkularınız - Sayfa 2 156595 2 kere asansörde kaldım ve ipinin kopması ya da yine kalmaktan çok korkuyorum. Çıkacağım kat 50. kat bile olsa asansör kullanmam mesela...

Ben de!!!!! Asansöre cesedimi çiğnemeden bindiremezler beni! Robert Pattinson gelse bile binmem o kadar ciddiyim düşünün artık -
Böceklerden de nefret ederim. O konularda aynı Cloe gibiyim. (bkz. Bratz Korkularınız - Sayfa 2 156595 )
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:18 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
4-5 kez asansörde kaldım. Hele bir keresinde 4 kişiydik gerizekalı görevli durdurmuştu. Çocuk ağlıyordu Murathan tıkınıyordu ve nefessiz kalabilirdik! 5 dk falan kalmıştık or'da!

İstediğin gibi düşün. Ben korkuyorum.
Sen öyle san. Allah'ın işine karışabilir misin?
Ner'den biliyorsun. O kadar çalışsan çabalasan da belki iş bulamicaksın? Belki uygun eş bulamicaksın?
Bir insanın iyi olup olmadığını bilemezsin. Ne dolandırıcılar var...
Misyonerlik çalışmaları... Ayrıca beynini sularlar.
İyi o zaman ben kenelerden korkmayıp gidiyim. Ayrıca bir böceğin yüzünü görünce aklımdan çıkaramıyorum ve çok korkunç bir şey!
Ayrıca neden korkup korkmicağımı sana sormam gerektiğini de sanmıyorum...

ben öyle bir şey sölemedim ki..herkes yorum yapmakta istediğini düşünmekte özgür..sen de öyle..istediğinden korkmakta özgürsün bunaü karışmıyorum..ben sadece bana saçma geldiğini söyledim..
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:20 pm

Asansörden korkmayan bi'ben mi varım xD Ben de merdivenden düşüp bacağımı kırmaktan korkuyorum. xD
AshleyGreene

AshleyGreene

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 178

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:24 pm

Ben de asansörden korkmam - Hatta eğlence amaçlı İrem'le kalmayı bile düşündük ama yapmadık Korkularınız - Sayfa 2 59792
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:29 pm

Biz yaptık xD

Şöyle oldu;

Bi'kaç arkadaş okulu kırıp bi'alışveriş merkezine gitmiştik. En üst kata çıktık, bütün kızlar sprite, cola falan aldı. Biz Çağla'yla asansöre bindik tekrar. Bütün katlara bastık. Durdukça bastık durdukça bastık xD En sonunda bi'katta durdu. Ama kapı açılmadı. Açmaya çalışıyoruz, açılmıyor. En sonunda vazgeçtik ve beklemeye başladık. 5-10 dakika sonra kızlar asansörü çağırmışlar, birden asansör çalışmaya başladı. Çağla da ağlamıştı, asansörün kapısı açılınca kızların karşısına sulugözlerle çıktı xD O rezil olmuştu ben birazcık korkmuştum ama süperdi xD
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:43 pm

Ben kesinlikle binmem demiyorum bierim ama yinede korkuyorum bazen Korkularınız - Sayfa 2 59792
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 9:11 pm

EsRa demiş ki:
[b]Benim şahsen her gece aklıma gelen bir korkum var
Ölüm Korkusu
Acaip korkuyorum Korkularınız - Sayfa 2 513482
Çevremdekileri kaybedeceğimi düşünüyorum ve bu beni çok korkutuyor uyuyamıyorum.
Sizce ne yapmayalım Korkularınız - Sayfa 2 933246
Korkularınız - Sayfa 2 117391

Aynen bende sevdiklerimin ölmesinden çok korkuyorum.
Hergece "benden önce ölmesinler lütfen" diye tekrarlayıp duruyorum.
Ve sevdiklerimin benden önce ölmesi düşüncesi bir anlık aklımdan geçse bile gözlerimin dolamsına sebep oluyor.
carameLL..*

carameLL..*

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 8:57 pm

ölüm
cehennem
doğal afetler
böcekler
domuz gribi&kuş gribi&kene&kanser vb. hastalıklar
iyi bi' hayat sürememek
uyuşuturucu&alkol&sigara gibi bir şeye bulaşmak
Karanlık
atheist veya agnostik olmak

,----

Gizem sende alıntı
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:53 am

Akoko tamamına saçma demekte haklı değildi. Ama atheist olmaktan nasıl korkuyorsunuz? Bu inanmakla ilgili bir şey.

Ve o uyuşturucu falan kötü arkadaşlar edinirsek olur diye düşünüyorum. Yani onun tamamına yanlış arkadaşlar edinmek diyebiliriz.

Ve atheist agnostik olmaktan nasıl korktuğunuzu anlamış değilim.
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 7:31 pm

Ya evet onlar inançla ilgili. Tamamen size bağlı. Siz eğer dininize bağlıysanız olmaz.
Ayrıca cehennem'den de hiç korkmayın. Allah'ın işine karışamayız ama bu sizin elinizde olan birşey. Siz karşılaşacağınız olaylara nasıl tepki verirseniz ona göre belirlenir gideceğiniz yerler. Sizin yapacaklarınız size bağlı yani. Kötü birşey yaptıktan sonra kader demek olmaz çünkü o kader değildir.
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 4:29 pm

Mrs. Sprouse demiş ki:
Akoko tamamına saçma demekte haklı değildi. Ama atheist olmaktan nasıl korkuyorsunuz? Bu inanmakla ilgili bir şey.

Ve o uyuşturucu falan kötü arkadaşlar edinirsek olur diye düşünüyorum. Yani onun tamamına yanlış arkadaşlar edinmek diyebiliriz.

Ve atheist agnostik olmaktan nasıl korktuğunuzu anlamış değilim.

cidden bende anlayamadım.agnostik veya ateistlik inancında korkulacak bi unsur yoktur.islamda vardır.mesela; cehennem,şeytan,cin...Bu durumda islamdan korkman gerekir.Buda saçma bi durumdur.
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 9:34 pm

Ne diyorsun sen? Forumda dini konular konuşmak yasak ama bunlardan hiçbirinden korkulmaz, Allah'a inanıp güvendikten sonra. İşte yine bir ipucu. Sen İrem'sin. Herneyse konu dağılmasın ben diyeceğimi dedim ama kimsenin dinine karışmaya hiçkimsenin hakkı yok bunu da unutmayalım.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 10:38 pm

"bir genç kızın uyuşturucu günlüğü" diye bir kitabı 55. sayfaya kadar okudum ve sonra psikolojim bozulmasın diye bıraktım çünkü çok kötü oldum. kız gayet iyi görünen arkadaşlarla tanışıyor ama kolasına ilaç atıyorlar ve kız birden bağımlı oluyor...

tekrar söylüyorum misyonerlik çalışmaları...

cehenneme gelince cehenneme hak edenler gidiyor... eğer zaten iyi biriysen şeytanın oyununa kanmazsın. cinler de pek bişey yapamaz... islamdan korkmayı gerektircek bir şey de yok...

ayrıca bir insana şakasına salak desen bile kul hakkı oluyor. ve insan bur'da hakkımı helal ederim dese bile ahirette annesine bile hakkını helal etmicek derecede korkucak hale geliyomuş. din hocası anlattı.

bu konu kapansın lütfen...
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkularınız   Korkularınız - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 1:59 pm

KARABASAN!
hayatımda ilk defa karabasan gördüm! Korkularınız - Sayfa 2 41368 nefes alamıyodum üstümde kocaman bi' yük vardı hareket edemiyodum çok kötü olmuştum ve ölüyorum sandım! bi' an önce o acıdan kurtulup ölmek istedim! sonra gözlerimi açtım ama xD

Korkularınız
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki