LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -

+8
Moonlight
!!!Müqedepp!!!
RoysRoys
AshleyGreene
emiLy
MySTeRy <3
Will
Melody
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Empty
MesajKonu: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:21 am

Selam! Burası Beşevler Sitesi! Yazın tam ortalarındayız. Burası o kadar sıcak ki! Pembe nevresimlerimin üzerinden kalktım ve büyük pencereme doğru ilerledim. Camı açtım ve sabahın ilk ışıklarının verdiği tazelikle o mis gibi oksijeni içime çektim. Daha kimse uyanmamıştı herhalde. Terliklerimi giydim ve odamdan çıkarak bu kattaki banyoya duş almak için gittim. Yavaşça ılık suyu açtım ve su akmaya başladı. Saçımı şampuanladım. Bu özel bir karışım şampuanıydı. Benim gibi tüylü saçlar için elbetteki şampuanın içine papatya suyu filan koymak şart diyebilirim. Oh! Sonunda çıktım banyodan. Mavi bluzumu ve altına yeşil kaprimi giydim. Ve tabiki converseler! Saçımı Kurutup yandan topladım ve pembe çantamı aldım. İşte hazırdım! Kızlarla saat tam 10:00'da merkezde toplanacaktık. Hemen evden çıktım bahçeye. Ah, söylemeyi unuttum! Biz aynı sitede oturan aileleriz. Ceren kuzenimdir. Yağmur ile Merve ise çok yakın arkadaşlarım. Ecem de arkadaş işte.. Biz bir gruptuk. Ailelerimiz de iyi anlaşıyordu zaten. Bunun üzerine bir site yaptırdık. 5 evli bir site. O yüzden sitemizin adıda beşevler! Ne kadar saçma! Her neyse yeşil çimlerden geçip minik kulübemize geldim. "İşte burdayım!" "Sonunda" dedi Ceren. Halbuki saat daha 3 dakika geçmişti 10'u. Her zamanki gibi bir gün daha başlıyordu işte..

Bölüm Rehberi
1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm

En son Melody tarafından Salı Tem. 14, 2009 4:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Will

Will

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 106

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:23 am

değişik ve güzel olmuş Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 6826
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:27 am

ayy çok severim bu tür hikayeleri Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792 devamını bekliyorum (:
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:28 am

Süper olmuş kankaaa Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792
Devam devaam Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792
AshleyGreene

AshleyGreene

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 178

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:32 am

Ben de severim bu tür şeyleri.
Harikasın! Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 127917
Devamını istiyorumm
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 10:45 am

Will - Teşekkür ederim (: Çok mutlu ettin beni (:
MySTeRy <3 - Gelecek devamı.. Bende çok seviyorum ama yazmak daha eğelenceliymiş cidden -
emiLy - Tamam knk (: Devam edecek, hatta sezon finali, büyük final gibi şeyler de yapmayı planlıyorum -
AshleyGreene - Teşekkür ederiim Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 127917 O senin harikalığın (:
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 11:53 am

Çok güzel. Diğerlerine göre çok farklı bir konu. Haydi koy bakalım. Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 214865
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 11:56 am

ayy süperrr olmuşşş bayıldımmm 1. bölüm gelsin hemennn bnde çok severim böyle hikayelerii anlatımın çok güzel cnm Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 193474 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 127917 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 9672 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 629828
Moonlight

Moonlight

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 554

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:54 pm

Çok güzel olmuş devam Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 127917
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:23 pm

Evet devam ett!!! Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 214865
Melody

Melody

MesajKonu: Beşevler Sitesi - 1. Bölüm -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:32 pm

RoysRoys - Sağol Roysi.. Evet farklı bir konu olduğu için seçtim bunu (:
!!!Müqedepp!!! - Sağol! Teşekkürler böyle düşünmen çok mutlu etti beni (:
Moonlight - Sağol, işte devamı (:

"Sadece 3 dakika geciktim, uzatma lütfen!" Uzun sarı saçlarını toplamıştı. Altında kot etek üstünde ise hoş bir body vardı. Bende bir minder alıp yanına oturdum. Yağmur, Merve ve Ecem ise henüz gelmişlerdi daha. "Selam millet" bu sesin kimden çıktığını tam anlayamamıştım. Herkes bir minder aldı diye tahmin ediyorum. Neden mi tahmin ediyorum? Çünkü o sırada muhteşem güzellikteki çiçeklerle meşguldüm. "Selam, nasılsınız, ne yapacaksınız?" bu sözcükler havada uçuşurken ben ise olanlara sadece seyirci konumunda bakıyordum. Çünkü bana göre bu konular çok sıradan ve basitti. Çantamdan sabah kahvaltım olan biskuvimi çıkardım ve ortaya doğru yönelttim. Herkes birer ikişer tane aldı. Ben ise bana kalan son 4 biskuvi ile yetindim. Her neyse. Yağmur bana dikkatlice bakıyordu. Bunu farkettim ve sordum, niye bakıyordu bana? "Bugün dalgınsın biraz." "Her zaman öyle değil miyim?" dedim ve güldüm. O sırada asıl kou açılmıştı. Bugün ne yapacaktık? Ecem ve Merve bizi düşünerek 5 tane bilet almış sinemaya. Ceren ile ben ise farklı bir konudaydık. "Bugün alışveriş mi yapsak acaba?" Evet, ben tam bir alışverişkoliktim! Ama giysi gibi şeylerle ilgilenmiyordum. Teknoloji benim daha çok ilgimi çekiyordu. O zaman biz Ceren'le 2 saat alışverişte oyalanıcaktık. O sırada kızlarda bir kafede oturup vakit geçireceklerdi. Daha sonra parkta buluşup sinemaya gidecektik. Güzel bir plan yapmıştım. Herkes kalktı. Merve bana yöneldi. Ne demek istediğini sorarmışcasına yüzüne baktım. "Bugün doğumgünüm.." "Ah! İnanmıyorum! Diğerlerinin haberi var mı?" "Sadece senin.." dedi. Şaşırmıştım. Galiba bir planı vardı. "Bu akşam parti için yardım eder msin? Hem bu sefer ki süpriz parti onlar için süpriz olur.." "Elbette, harika olacak!" O sırada çoktan diğerleri evlerine ayrılmış. Sıra benimkine geldi ve eve doğru yöneldim. Eve girdiğimde hemen odama çıktım. Çıkar çıkmaz üzerimi değiştirdim. Ceren'le gideceğimiz yer çok sıcak olacağı için daha ince birşeyler giyinmeliyim. Değil mi? Ah bu arada biz kızlarla telepati yoluyla anlaşırız diyebilirim. Düşüncelerimiz ve fikirlerimiz genelde aynı olduğu için, sadece bakışmamız bize yeter! Herneyse. Beyaz şortumu ve üzerine mor bodymi giydikten sonra evdekilere hoşçakalın dedim ve çıktım dışarı. Güneş çoktan tepeye gelmiş olmalı. Eh tabi uzunca bir süre oturduk merkezde. Biz oraya merkez deriz çünkü bizim ortak merkezimizdir. Minik bir kulübe. Özel olarak istemiştik. İçinde her renkten bir sürü muz koltuk televizyon ve bir de halı var. Yaz akşamları çok serin olur. Yani genelde ordayızdır akşamları. Ama bu akşam öyle olmayacak!

En son Melody tarafından Salı Tem. 14, 2009 4:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AshleyGreene

AshleyGreene

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:37 pm

Şu alışveriş mevzusu açılınca ahh gitti güzelim hikaye demiştim.
Teknoloji yazısını okuyunca gitmediğini anladım.(Herkes alışveriş yazıyor ya ondan biraz sıradanlaştı.) -
Süper olmuş!!

----
Yanlış anlaşıldı galiba Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792
Ben yukarıdaki yazıda herkesin aklına alışveriş denince giysi geliyor.Bu yüzden her senaryoda giysiden bahsediliyor.Sen teknoloji yapmışsın sıradanlığı ortadan kaldırmışsın demek istedim -

En son AshleyGreene tarafından Salı Haz. 23, 2009 1:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:40 pm

Çok güzel olmuş. Yeni bölümü hemen isterim. Anlatımın çok güzel ayrıntılara giriyorsun. Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 783692
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:45 pm

AshleyGreene - Fazla deyinmeyeceğim zaten o konuya. Daha macera yeni başlıyor Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 214865
RoysRoys - Teşekkür ederim (: Zaten bu bölüm de silah zoruyla geldi Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 117391
AshleyGreene

AshleyGreene

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:47 pm

Silah zoru?Kimmiş o silah zoruyla getirten -
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:49 pm

Kim acaba??? Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 746416
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 1:53 pm

Tam bilmiyorum ama galiba Deniz diye bir kızdı -
Neyse konuyu dağıtmayın, 2 hafta gelmez sonra yeni bölüm Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 292492
AshleyGreene

AshleyGreene

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 2:43 pm

Konuyu dağıtanı döverim Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 746416
Daha önce harika olduğunu söylemiş miydim Zeynep?
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:20 pm

Çok güzel olmuş Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792 +1 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 31861
Bright <3

Bright <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 254
Sihirli Gücü : İstediği Varlığın Şekline Girebilmek

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:27 pm

Harika oLmuş!Tebrik ederim Zeynep sıradanlığın duvarlarını yıkmışsın. Ama yeni bölüm gelmezse ben de seni yıkarım Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 214865 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 5:24 pm

süperr olmuşş öbür bölüm ne zmn bu arada +1 xD Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 127917 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 59792
kim konuyu dağıtıyo yaa Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 292492 Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 618781
Will

Will

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 106

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 5:39 pm

Beklediğimden daha güzel olmuş Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 421606
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:17 pm

Süper olmuş kankaam. Anlatımına bayıldımmmm Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 193474
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 6:59 pm

süpersin knk! süper süper süper! xD
Bright <3

Bright <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 254
Sihirli Gücü : İstediği Varlığın Şekline Girebilmek

MesajKonu: Geri: Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -   Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:09 pm

Hemen yeni bölüm gelmezse Gizem seni ısırır! Roysiyle ben gelir döveriz. Mehtap seni banlar xD Ecmel azarlar Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi - 382692

Beşevler Sitesi - 7. Bölüm İpuçları & Bölüm Rehberi -
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 3. Bölüm - Ruh
» 5. Bölüm - Verona
» Aşk Üçgeninde ..
» aşk herşeyi affeder mi? 1.bölüm
» Hayallerim ve Ben - 7. Bölüm