LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?

+11
dSprouse~
Sesily
Bpattz
Debbie
YoSsHia
Will
Melody
Bright <3
MySTeRy <3
emiLy
EsRa
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Empty
MesajKonu: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:48 pm

Başlıktanda anlaşıldığı gibi "Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?" =)
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:02 pm

Düşündüğünüz şeyin hiçbir zaman gerçek olmayacağına inanın (filmlerde falan Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 59792 )
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:02 pm

Ölümündemi Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 29846
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:13 pm

Filmlerde demiştim hayalet falan Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 59792

Ayrıca ölümü korkulcak bişey görmüyorum. Sonuçta öteki tarafta insanlar Cennet'e gidebilirlerse şimdikinden çok daha rahat olacak. Ve bu hayat bizler için bir sınav aslında Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 6826

Tabi Atheistseniz korkabilirsiniz -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:14 pm

ölüm derken o değil
sevdiklerinin ölmesi Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 29846
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:16 pm

Mesajım geçerli
Sonuçta yine ahirette onları görüceksiniz Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 699330
Kötü birşey biliyorum ama herkes ölücek Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 29846 (Wampirler hariç Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 699330 )
Bright <3

Bright <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 254
Sihirli Gücü : İstediği Varlığın Şekline Girebilmek

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:41 pm

Ne yani Gizem öLmicek mi! Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 299955 Orda da mı buLuşamayacağız Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 299955
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 9:03 pm

öldüm derya Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692 Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692 Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692 Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692
ben ölücem de ashley ölmicek Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 59792
hayır onu demiyorum emine. mesela. sen yaşarken anneni kaybetmek ister misin? onun yokuluğna dayanabilir misin? (Allah korusun)
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:33 am

Ben sevdiklerime birşey olmasın diye dua ederim hep.
Onlara olmasın bana olsun..
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:08 am

o zaman da bencillik oluyor Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692 onlar bizim yokluğumuza dayanamaz Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 382692
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:11 am

Ben onlarınkine hiç dayanamam -
Will

Will

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 106

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:44 am

Korkularımızı yenmek için bence onlardan korkmadığımızı ıspatlamamız gerekir.
Ölüme gelince...
Herkes ölüm gerçeğinin farkında. Bu yüzden ona göre yaşamalı ve davranmamız gerekir. Hayatın tadını çıkartabilirsek eğer ölümden korkmamıza bile gerek kalmaz. Elbette bir gün öleceğiz. En iyisi bunu kabullenmek...
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:53 pm

Eda ya katılıyorum Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 59792
YoSsHia

YoSsHia

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 85

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:31 pm

Korkuyu yenmenin bir sebebi olmalı yani eğer bu korkumu yenersem hayatımda istediğim şeyi başaracağım diye düşününce korku yenlir
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:22 pm

ben akranlıktan korkuyorum xD
koşarak ışıkları açıyorum ve o şekilde geçiyorum geçeceğim yerden xD
işe yarıyor xD
Debbie

Debbie

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 130
Sihirli Gücü : Su

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:56 am

Suuni ışıklara tahammül edemediğim için bişey söleyemicem. Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 156595

Korkuları yenmek için öncelikle korkunun sebebinin ne olduğunun farkına varmak gerekir. Eğer o sebebe inanıyorsan korkunu yenmene de gerek yok demektir. Bilmem anlatabildim mi? -
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 1:45 pm

Benim asansör fobim var.
Asansöre binmem için zorluyolar ama asla binmem Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 156595
Sesily

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:24 am

Ben eskiden herşeyden korkardım...
Mesela sabahları tek başıma evde kalamazdım,oturduğumda yanımda biri de oturuyor zannederdim ve koşarak dışarı kaçardım. Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 513482
Sonra bir gün hastaneye giderken düşündüm,ama akılalmaz bir şekilde bu düşünceler benim beynimin taaa içine işledi. Herkes korkmuyor,bende korkmayacağım,korkmayacağım dedim.
Ertesi gün evde kendim kaldım,evet artık korkmuyordum.
Karanlık korkum ise bir nebze hala devam ediyor,ama hiç bir zaman karanlık diye birşey olmadığını,sadece ışığın yokluğu olduğunu anladım bunun. Ve günümüzde her yerde ışık var artık. Eskiden sokaklarda yoktu :)
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:27 am

6 yaşımdayken +13 bir korku filmi izledim. O günden beri gece karanlıkta evin içinde yürürken yanımda gezen ölüler görüyorum. Dün Michael Jackson'ı gördüm. Ve çok korkuyorum..
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:32 am

Keşke ben de görebilseydim -
Şaka bi yana o an gördüğümde korkudan kalp krizi falan geçirirdim herhalde Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 483867
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:34 am

Yıllardır alıştım artık. Ama eskiden gördüğüm insanlar daha önce görmediğim (kim olduğunu bilmediğim) insanlardı. Matematik öğretmenini ve Michael Jackson'ı gördüğümde çok korktum. Aileme bile söylemedim bunu. Sizce söylemeli miyim?
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:54 am

Direk psikoloğa götürürler bence Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? 150973
Söylemelisin ama.
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:00 pm

Ama psikolog ne yapabilir ki? Neden olduğunu biliyorum. O film yüzünden. Ve zaten gerçekten geldiklerine inanmıyorum.
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 9:38 pm

Eğer korkularınız canavarlar,aynalar,karanlık gibi şeylerse bekleyin.Birkaç yıl içinde geçicektir.Zamanında karanlıktan ölesiye korkan biriydim.Şimdiyse karanlığı seviyorum.Karanlıktaki o sessizliği seviyorum (:
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?   Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir? Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 10:21 am

İnanmıyorum!

Bunu yıllardır ilk defa biriyle paylaştım. O da sizinle. Ve bu akşam hiç görmedim! o.O

Korkuları yenmek için ne yapmak gerekir?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kopma merkezi xD Cr yapmak için açtığımız üyelikler kopulcaklar xD
» Oyunların Bilgisayarınızda Çalışıp Çalışamayacağını Öğrenmek İçin!!!
» Kız Ayarlamak İçin KUllanılan Taktikler
» Tiki Forum Üyesi Olmak İçin 10 Kural xD
» Beni hatırladınız mı?(Çok farklı bir halde döndüğüm için açtım)