LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Michael Jackson ÖLDÜ!

+12
Melody
MySTeRy <3
Bpattz
Annabel Lee
DestYase*
!!!Müqedepp!!!
αкσкσ кυgα
Moonlight
Allison
emiLy
Will
dSprouse~
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
αкσкσ кυgα

αкσкσ кυgα

Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:32 pm

Mrs. Sprouse demiş ki:
Yetişkin? Müge öyle bir şey söylemedi.

yetişkini tırnağın dışına almayı unutmuşum...
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:52 am

Mrs. Sprouse demiş ki:
Sen sevmiyorsun diye biz de mi sevmeyeceğiz?

Ben sana sevme mi dedim! Orda arkadaş
Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı demiş. Bana göre değil dedim! Ayrıca belirtirim ki orda allah rahmet eylesin de demiştim. Adamdan nefret ettiğim falan da yok. Sadece söylediği bi görüştü ve böyle söyleyince "Bana göre dünyanın en iyi sanatçısı değil. Daha çok sevdiğim sanatçılar var ve şarkılarını sevmiyorum" demek istedim.
Sana gelipte "BEN SEVMİYORUM LAN! SİZ DE SEVMİCEKSİNİZ!" mi dedim? (Ayrıca adamı sevmiyorum falan da demedim.)

Mrs. Sprouse demiş ki:
Ben sadece sana söylemedim. Herkes aynı şeyi söylüyordu..

Ahaha! Herkes mi söylüyordu? İstersen sana tercümanlık yapayım ha?

İlk müslüman sözü Edadan çıkmış:
Will demiş ki:
Ne diyebiliriz ki Allah rahmet eylesin. Müslümandı bi' de
Ve açıkca söylemiş "Ben müslümanlığını bilmeyenler için söyledim." diye.

İkincisi benden gelmiş.
Allison demiş ki:
Müslümandı bu adam dimi..
Allah rahmet eylesin o zaman.
Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 29846
Sana izah edeyim, demek istediğim şu:
Adam Müslüman olmuştu dimi. O zaman Allah rahmet eylesin demem gerekli.
(Müslüman olmasaydı toprağı bol olsun diyecektim)

Allah aşkına başka da bu tarzda yorum yapılmamış.
Hani nerde şu yorumları yapan
HERKES ???

Yorumsuz ya.. İnanmıyorum sana...Böyle lafları yanlış anlayıp da kavga çıkarttığına inanmıyorum.

En son Allison tarafından Salı Haz. 30, 2009 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 10:02 am

Evet Duygu yanlış anlıyorsun ve açkılayıncada biraz uzatıyorsun Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 29846
Kimse böyle birşey söylemedi ve alınmanada gerek yok Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 29846
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 11:23 am

Duyduğum an yurtdışındaydım ve şok oldum.
İçimde ilk uçağa atlayıp Los Angeles'a gitmek geldi ama hiçbir faydam olamayacağını bildiğim için olduğum yerde kaldım.
Gerçekten çok üzgünüm.
Pop dünyasının birtanesiydi o.
Beyonce, Madonna ve J. Timberlake ağlama krizine girmiş.
Peter Pan asla ölmeyecek.
-I'm Peter Pan.
*No, you are M. Jackson.
-But Peter Pan in my heart.
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:24 pm

Pardon ama arkadaşlar yani Michael Jackson şuana kadar dünya da en çok albümü satan insan farklı bir sanatçıydı sevmeyen sevmez ona sözüm yok ama yani tüm dünya da albümü rekorlar kıran herkesin tanıdığı birine de dünya starı değildi iyi değildi bilmemne falan demekte çok komik oluyor..
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:27 pm

En çok albümü satmış biri olsa bile "Dünyanın En İyi Starı" cümlesi bir görüş cümlesi yani öznel bi cümledir.
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:32 pm

Allison demiş ki:
En çok albümü satmış biri olsa bile "Dünyanın En İyi Starı" cümlesi bir görüş cümlesi yani öznel bi cümledir.
Tabi ki öyle.Fakat dünyanın en iyi müzisyenleri,şarkıcıları bunu böyle kabul ediyor.
Sen de kabul edeceksin demiyorum yanlış anlama (:
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:51 pm

Allison demiş ki:
Öznelmiş falan anlamam xD Dünyanın yarısı sevmiş dünya starı denmiş ve öyle anılıyor Ahmet'in Hasan'ın Ayşe'nin böyle düşünmemesi bu gerçeği değiştirmez..Neyse uzadıkça uzar.. Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 59792
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:42 am

DestYase* demiş ki:
Allison demiş ki:
Öznelmiş falan anlamam xD Dünyanın yarısı sevmiş dünya starı denmiş ve öyle anılıyor Ahmet'in Hasan'ın Ayşe'nin böyle düşünmemesi bu gerçeği değiştirmez..Neyse uzadıkça uzar.. Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 59792

Gerçekleri anlayamıyorsun dimi. Neyse, yanlış düşüncenle yaşamaya devam edebilirsin, beni enterese etmiyor.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:32 am

"Bu erik çok güzel, dünyanın en güzel eriği." demek gibi bir şey oldu bu. Çoğu insan tatlı erik sevebilir ama ekşi erik seven insanlar da olabilir... Tabiiki de MJ çok büyük bir star. Ama bunu kabul etmem onu sevdiğim anlamına gelmez. Şarkılarını dinlemedim pek. İyi dans ettiğini biliyorum ama dansını da sevmiyorum. Ama kesinlikle saygı duyuyorum ve duyduğumda çok üzüldüm.
Ayrıca bir Müslüman'ın böyle bir star olması da çok güzel bir şey neden böyle abarttınız anlayamıyorum. Ve evet yani bir Hıristiyana veya Musevi'ye "Allah rahmet eylesin." denmez.
Allah rahmet eylesin. Umarım yeri cennet olur.
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:16 pm

Ya benim sevene veya sevmeyene lafım yok bende dinlemezdim.Ama bu onun dünya starı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.. Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 31861
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:33 pm

öyle bir şey demedim zaten
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:07 pm

DestYase* :
ya gerçekten anlamıyorsun,
ya kıt düşüncelerle yaşamaya alışıksın,
ya da anlamak istemiyorsun.

BANA GÖRE (ve başka bir çok insana göre) DÜNYANIN EN İYİ SANATÇISI MİCHEAL JACKSON DEĞİL!
SEN ÇIKIP BURDA RESMEN "DÜŞÜNCELERİN ÖNEMSİZ. EN ÇOK ONUN ALBÜMÜ SATTI. O EN İYİSİ." DİYORSUN.
BANA GÖRE EN İYİ FALAN DEĞİL!

Ona bakarsak hadi bakalım, bana göre de Ronaldinho dünyanın en iyi futbolcusu. Bir sezonda en çok gol atan futbolcu şeçildi Ronaldinho.
Ve onun yanında en çok ödül almış futbolcu Maradona.
Çık bakalım bu paradoks'un içinden. Ronaldinho mu Maradona mı?
Hayır, ikisi de değil. Çünkü herkesin düşünceleri
FARK-LI-DIR
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:11 pm

dünyanın en iyisi demiyor zaten
dünya starı diyor
ve haklı da
çünkü gerçekten birçok başarı elde etmiş
onun dünya starı olması herkesin onu sevdiği anlamına gelmez
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:15 pm

DestYase* demiş ki:
Acaip derece üzüldüm ! Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 299955 Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı kimse aksini inkar edemez galiba dünyada en çok albümü satılan ve en çok birşey ödülüne sahip birisiydi hatırlayamadım Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 150973 Halen inanamıyorum! Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 513482

Kırmızı yerler senin cevabını kat kat verir diye düşünüyorum.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:20 pm

onu görmemişim
o cümle şu şekilde olsaydı daha doğru olurdu:

Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçılarındandı kimse aksini inkar edemez

veya

Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı bence

neyse ölmüş adamın arkasından konuşulmaz
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:09 pm

Allison demiş ki:
DestYase* demiş ki:
Acaip derece üzüldüm ! Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 299955 Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı kimse aksini inkar edemez galiba dünyada en çok albümü satılan ve en çok birşey ödülüne sahip birisiydi hatırlayamadım Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 150973 Halen inanamıyorum! Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 513482

Kırmızı yerler senin cevabını kat kat verir diye düşünüyorum.

Sen şimdi Elvis Presley için Rock'n Rool müzik akımını başlatmadı diyebilirmisin ? .. Hayır! Benim kastettiğim şey demek ki bir çok insan böyle yorumlamış gazete de başlık bile ''Dünya Starı Öldü'' Yüzyıllar geçse bile adam dünya starı veya popun kralı olarak anılacak bak şimdi vikipediden bir alıntı ; Michael Joseph Jackson (d. 29 Ağustos 1958 – ö. 25 Haziran 2009[5]) “Popun Kralı” olarak tanınan Afro-Amerikalı şarkıcı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve pop yıldızı. Neymiş demek ki sevsen veya sevmesen bile bir dünya starı idi popun kralıydı milyonlar arkasından ağladı .. Babamın oğlu değil Michael Jackson hayranı falan da değilim ama kabul edilmiş bir gerçek demek ki bu en azından çooo...k büyük bir kitle tarafından ! Daha fazla yorum yapmayacağım anlayan anlamıştır anlamak istemeyene sözüm yok. Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 31861
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:33 pm

asıl sen demek istediğimizi anlamıyosun
dünya starı olabilir
AMA KESİNLİKLE DÜNYANIN EN İYİ SANATÇISI DİYE BİR ŞEY YOK!
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:50 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
dünya starı olabilir

Dünyanın en iyi sabatçısı demiyor ki zaten.Pop'un kralı diyor.Micheal Jackson dünyaya popu tanıtmadan önce bu müzik türü gelişmemişti.Tanınmamıştı.Bu yüzden Pop kralı deniliyor.Ve bu kabul edilmiş bir gerçek.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:55 pm

ooff onu ben de kabul ediyorum herhalde!

"Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı kimse aksini inkar edemez" lafına diyorum! bana göre dünyanın en iyi şarkıcısı o değil belki! buna kimse de karışamaz!
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:56 pm

Annabel Lee demiş ki:
MySTeRy <3 demiş ki:
dünya starı olabilir

Dünyanın en iyi sabatçısı demiyor ki zaten.Pop'un kralı diyor.Micheal Jackson dünyaya popu tanıtmadan önce bu müzik türü gelişmemişti.Tanınmamıştı.Bu yüzden Pop kralı deniliyor.Ve bu kabul edilmiş bir gerçek.
Evet arkadaş açıklamış bunu kastediyorum zaten ben dünyanın en iyi sanatçısı demedim dünya starıydı herkes futbolcu olur ama 1 tane Hakan Şükür var hesabı Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 29846
DestYase*

DestYase*

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 7:01 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
ooff onu ben de kabul ediyorum herhalde!

"Dünyanın gelmiş,geçmiş en büyük sanatçısıydı kimse aksini inkar edemez" lafına diyorum! bana göre dünyanın en iyi şarkıcısı o değil belki! buna kimse de karışamaz!
ee o zaman şöyle söyleyeyim sen ya da bir başkası Madonna ile Ashley Tisdale bir tutabilirmi? Gelmiş geçmiş en büyük sanatçıydı belki de özenle yazılmış birşey değil Elvis içinde aynısını diyebilirdim onu geç belki en büyük değildi ama büyük bir sanatçıydı Elvis,Michael,Madonna ve ismini unuttuklarım bunlar tüm dünya tarafından sevilen kabul görmüş insanlarr...
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 7:04 pm

ben büyük olduklarını kabul ediyorum.
büyük değiller demiyorum kesinlikle.
hatta dünyada en sevilen sanatçılar içinde.
ama kesinlikle en sevilen sanatçı değil!
bu konu da kapansın artık yok kilitlicem!
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 7:11 pm

Evet, tamam artık. Konuyla ilgili konuşacaksanız mesaj atın.
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Michael Jackson ÖLDÜ!   Michael Jackson ÖLDÜ! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 7:16 pm

Çok zengindi yaa. Çokta başarılıydı ama vadesi dolmuş demekki..
Allah taksiratlarını affetsin..

Michael Jackson ÖLDÜ!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Jackson High