LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!

+8
EsRa
söleğn<3
dSprouse~
Allison
emiLy
Amelie*~
Melody
MySTeRy <3
12 posters
YazarMesaj
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Empty
MesajKonu: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 8:14 pm

Not: Bu konuyu açarken Çilem'den izin aldım.

Son günlerde kimse siteye uğramaz oldu! uğrayanlar ise mesaj yazmıyo! yazılsa bile hep aynı konulara yazılıyo ve dönüp dolaşılıp aynı yere geliniyo! n'oldu o kadar üyeye? o kadar aktifliğe? sabah kalkıyorum akşama kadar siteye giriyorum ve şahit olduğum kadarıyla yazılan sadece birkaç mesaj oluyo...

ve emeğe saygısızlık da arttı. konulara fazla bakılmıyo... insanlar +1 vermekten çekiniyorlar. sanki bi yeriniz çatlicak... kesinlikle kendim için konuşmuyorum genel konuşuyorum.

eskiden bir sürü mağaza olurdu, dizi olurdu, dergi olurdu, konu olurdu...

bir de sitenin şimdiki haline bakın...

siteyi ayakta tutmaya çalışan sadece birkaç kişi var...

yakında LDnin kapanmasından korkuyorum :/

eminim bana katılanlar da vardır ve var. bilgisayardan sıkılmaya başladım desem yeridir...

bir şeyler yapalım bence :/
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 8:41 pm

Bende Giz'im.. Artık sıkılıyorum forumu zamanında bende ayakta tutmaya ben çok çalıştım ama gelinen nokta belliydi. O yüzden artık birşey yapmıyorum. Hep sitedeyim ama yazmıyorum. Bence kategori ve konular artmalı. Yaz tatilinde bir sürü etkinlik yapılacaktı hani ? Hani odalarımız olacaktı, dersler görecektik. Bence bunlar rpg sitesinde olmamalı ve belli bir düzen içerisinde olmalı. RPG'de olduğunda konular alıp başını gidiyor. İlk öncelikle adminlerimizinde yeni fikirler ortaya koyması ve UYGULAMASI lazım. Çünkü çok fikirler ve planlar oldu fakat çoğu uygulanmadı. Ben işlerine karışmak amacıyla söylemiyorum fakat birşeyler yapılmalı.
Amelie*~

Amelie*~

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 126

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 3:45 am

Yaklaşık 1 hafta önce ben İstanbul'a birkaç günlüğüne gitmiştim. Gitmeden önce forum çok aktifti. Her an yeni bir mesaj. Gittim. Geldim.(Birkaç günlük dediğime bakmayın. Cumartesi gittim Pazar döndüm.) LD çok sakin 1 saatte yeni bir mesaj atılan bir yer olmuş. E doğal olarak insan sıkılıyor. Şahsen sıkıldım. Ve girmemeye başladım. Ama dün bir girdim. İlhan geldi ve hikayemi yazdım. Şimdi konuları geziyorum..
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:37 am

Evet bu RPG olayı olsaydı ok daha iyi olurdu MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 29846

Ayrıca herkes tatilde.
Söylemiştim yazın normalden daha az kişi giricek diye MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 59792
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:56 am

Rp sitesindeki o kadar kategori bu foruma nasıl sığacak arkadaşlar -
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:12 am

O da doğru MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 59792
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 10:53 am

rp aktif olunca burası olmuyo. burası aktif olunca orası olmuyo. dengelenmeli bence...

herkes tatilde diyosunuz ama aktif olan üyelerden sadece roysi tatilde diye biliyorum ben...
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:14 am

Tamamen katılıyorum. Ayrıca kategoriler limitli mi ki sığmasın? Ve hep aynı konulara yazılıyor çünkü, yeni konu açılmıyor. Ben de sitedeyim, yazıyorum ama bizden başkası yok ki. Ne yapalım?
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:37 pm

Allison demiş ki:
Rp sitesindeki o kadar kategori bu foruma nasıl sığacak arkadaşlar -

Aslında sığsa sığar. Fakar ben onu söylemedim. Tüm konular tabi ki gelmesin. Fakat en azından odalar filan derslikler olsun. Ya da başka fikirler bulalım. Böyle devam edemez hiçbir şey.
söleğn<3

söleğn<3

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:46 pm

tamamen katılıyorum ...Sitede yeni olmama rağmen hiç kimse mesaj atmıyor...Aktif olmuyor felan...Benim de canımı sıkıyor açıkçası...
Ecmel sana yalvarıyorum yaa şu sağlık kategorisini bi açsan varyaaa - Neler anlacm neleeerr
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 6:30 pm

Ben de katılıyorum.Ama ben de tatile gittim.Şu an tatildeyim zaten.Elimden geldiği kadar şey yapmaya çalışıyorum.Ama MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 29846
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 6:32 pm

sitenin içinde olmasına gerek yok ki.
rpg sitesinde devam edilebilir. ama işte sorun biri aktif olunca diğer olmuyo :S
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 10:17 am

söleğn<3 demiş ki:
tamamen katılıyorum ...Sitede yeni olmama rağmen hiç kimse mesaj atmıyor...Aktif olmuyor felan...Benim de canımı sıkıyor açıkçası...
Ecmel sana yalvarıyorum yaa şu sağlık kategorisini bi açsan varyaaa - Neler anlacm neleeerr

Sana güzellik- modaya açman gerektiğini söylemiştim MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 800257 Şimdi de adını değiştiriyorum zaten.
Moonlight

Moonlight

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 554

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 1:22 am

RP sitesinde hala dersler falan başlamadı..Çilem az giriyor diye etkinlik de yok..Kimse bir şey yazmıyor diye benim de yazasım yok..
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 6:51 pm

Çilemle konuştuk ve RP sitesini askıya aldık. Ondan önce bu siteyi adam etmemiz gerekmekte MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 31861
Ve nasıl edeceğimiz hakkında hiçbir fikrim yok.
Sizin yardımınız ve gayretiniz gerekli..
SaGAs

SaGAs

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 120

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:29 pm

Artık siteye girince boş boş sayfalara bakıyorum..Hiçbir aktiflik yok.Haliyle canım sıkılıyor.Bence de hemen bir çözüm bulunmalı -
moniquedaphnewestle

moniquedaphnewestle

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 150

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:54 pm

Bende tatildeydim ve dönüyorum siteye bakayım dedim ölmüş bu site artık girmeyi düşünüyodum ama site başlmış resmen hiç bakan yok eskiden böylemiydik ne güzeldi herkes hep hergün giriyodu artık hergün girenler haftalık hatta aylık girmeye başladı çok üzülüyorum ne olursunuz aktifleşin bende aktifleşicem eskiden bakıyodum yanıp sönüyodu konunun resmi(yani yeni msj var)diyodu şimdi ise sadece 1 tanesi yanıp sönüyor ölmüşüz biz ya ama bu aile ölmemeliydi/ölmemeli canlanalım ne olursunuz...!!
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 9:25 pm

siteyi terk eden veya az giren üyelerden rica ediyorum, eğer sitenin eskisi gibi olmasını istiyorsanız aktif olun. aktif olmadığı için ayrıldık diyorsunuz...
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 8:52 am

Okullar açılınca aktif olur bence.
Hortlattın demiceksen yazıcam bi yerlere de MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 59792
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:06 pm

tamam demicem istediğin kadar yaz!!! xD
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:59 am

Aktiflik istiyoruuz MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 507306
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!   MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 12:47 pm

Kamp bitti. Yeni geldim. Fakat kışın da o kadar aktif olabileceğimi sanmıyorum. Lise için bu sene çok çalışacağım. En azından istediğim lise için. Hafta sonları girmeye hakkım olacak bir tek. Ama hafta sonlarımı da arkadaşlarımla geçirmek istiyorum. Yani bilemiyorum. Elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım. Okul başlamadan önce filan. MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!! 831562

MİLLEEEEETT!!! ÖLDÜNÜZ MÜÜ?? BİRAZ AKTİF OLUN!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Puan Verme Sistemi Aktif Olmuştur