LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anılarımızz x)

+3
MySTeRy <3
moniquedaphnewestle
AshleyGreene
7 posters
YazarMesaj
AshleyGreene

AshleyGreene

Burç : Akrep Mesaj Sayısı : 178

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 5:33 pm

Sevindiğimiz,üzüldüğümüz vb. anıları burada paylaşabiliriz. -

İlk ben başlıycam.

İngilizce derslerinde sessiz sinema türünde bir şey oynuyorduk.
Sessiz sinemanın ingilizcesi diyebilirim.Tek farkı film yerine ingilizce bir kelimeyi anlatmak.
Konuşarak da anlatabiliriz ama ingilizce konuşmak zorundayız.İşte böyle..
Ben çıktım tahtaya yani bana anlatacaklar.Herkes değişik değişik hareketler yapıyodu.
Hiç bir şey anlamadım ben tabiki Anılarımızz x) 366667 İrem "Wild!" diye bağırdı (Wild dönemleriydi. Anılarımızz x) 59792 )
Hemen "Clever" dedim ve doğru çıktı tabiki - Herkes şaşkın şaşkın bakmıştı bize.
Wild ve Clever ne alaka diye.2 saat açıklamak zorunda kalmıştık.Bi' site var filan diye.
Wild sayesinde bizim takım kazandı ve ödül olarak ingilizceciden 20+ mı ne almıştık galiba Anılarımızz x) 507306 -

İşte öyle. Anılarımızz x) 675742
moniquedaphnewestle

moniquedaphnewestle

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 150

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 6:02 pm

güzelmiş ben de anlatıcam ama şimdi kapatmak zorundayım açınca yazarım gerçekten güzelmiş anın ...=)
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 7:29 pm

pauahahah koptum xD
aklıma gelmiyo xD
aha geldi xD
biz bayramoğlunda langırt oynardık her gün xD (ve her seferinde benim olduğum takım kazanırdı Anılarımızz x) 616237 )
ben begümleydim, pınar sinemleydi. biz sürekli pınarlara gol atıyoduk Very Happy sonra pınar sinirlendi ve topu aldı eliyle bizim kaleye attı. top kalenin içinden sıçradı ve benim önüme geldi aniden ve ben de ani bir şekilde vurdum ve pınarların kalesine girdi Anılarımızz x) 382692 Anılarımızz x) 382692 Anılarımızz x) 382692 Anılarımızz x) 382692 unutamıyorum o anı Anılarımızz x) 382692 Anılarımızz x) 382692 Anılarımızz x) 382692
söleğn<3

söleğn<3

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 33

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 8:33 pm

Bir keresinde gitar kursundan geldiğimde,bizde misafir varmış 2 tanede bebkleri var küçük odama yatırmışlar ve annemler uyuyo demiş ama ben dalmışım şarkı söylemeye...Tam da bağıra bağıra söylemeye başlamıştım ki odaya girince bebekler ağlamaya başladı.Onlar ağladı da diye bende ağlamaya başlamıştım Anılarımızz x) 513482
Akla bak xD
Ceza olarak 5 saat onlara baktım xD
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 9:28 pm

Ben açacaktım bu konuyu Anılarımızz x) 382692
Biz şimdi bir gün kuzenimle oturuyorduk. Kuzenim benimle yaş ve adı Ceren Anılarımızz x) 382692
Benim canım sıkıldı evde de kimse yok. Dedik dışarı çıkalım. Aldım ben voleybol topumu(gerçek) çıktık dışarı. Burada bir okul var bizim sokakta zaten. Neyse oraya girmeye cesaret edemedik. Hep erkekler var futbol basketbol filan oynuyorlar. Bizde yandaki otoparkta oynayalım dedik Anılarımızz x) 382692 Herşey iyi güzel top arabaya gelmesin mi! Aslında birşeyi yok arabanın fakat Ceren beni çekiştirdi ve "Bize bakıyorlar!!!!" dedi. Hemen kaçtık tabi. Bir apartmanın girişi yerin altındaymış hemen oraya saklandık biz. Adamlar hala bakınıyor diyor Ceren bana - Neyse ondan sonra hava da soğuk. Mart'tayız ama üşüyoruz. Biz kapişonları takıp kaçmaya başladık Anılarımızz x) 382692 Ama nasıl kaçıyoruz - Neyse en sonunda eve çıkalım dedik. Apartmana geldik anahtarı geçirdim ama açamıyorum. Biz tepiniyoruz yerimizde.. O araba sahibi adamda çıkmış dışarı bize doğru geliyor. En sonunda ben çektim bir açtım, kendimizi attık resmen apartmanın yerlerine. En sonunda eve geçtik. Oturuyoruz. Ev akşama kadar bomboş.. Biz o adamı gözlüyoruz. İşte adam arabaya filan vuruyor, birşeyler anlatıyor karşısında oturan adamlara. Dışardalar tabi Anılarımızz x) 382692 Sonradan anladık ki adam bize gelmiyormuş ve turistleri gezdiriyorlarmış Anılarımızz x) 382692

Neyse biz oturuken evde bir ses duyduk Anılarımızz x) 150973 Ayak sesi resmen Anılarımızz x) 483867 Biz hemen evden çıktık dışarı. Ben ayakkabılarımı daha giymemiştim dışarda giyindim Anılarımızz x) 382692 Biz dışarıda kalmak zorundayız. Ama çok üşüyoruz dışarısı buz gibi Anılarımızz x) 504988 Sonra ısınma hareketleri yapmaya başladık bir sitede Anılarımızz x) 382692 Ben step yapıyorum Anılarımızz x) 156595 Ceren ellerini sürtüp üflüyor Anılarımızz x) 382692 Sonra baya bir zaman sonra eve girelim dedik. Birde son kat ev Anılarımızz x) 156595 Napalım gireceğiz filan.. Apartmana girdik ve bir ses duyduk. Ya da ben duydum Anılarımızz x) 156595 Zar zor da olsa epey 2 saat kadar oyalandıktan sonra dışarda eve girdik. Evden sesler geliyor. Ayakkabıları çıkarmadık biz giyindik montlarımızı telefonları aldık yanımıza nöbet tutalım, birşey olursa kaçarız dedik Anılarımızz x) 382692 Ben elime kerpeden, şemsiye ve oda parfümü aldım Anılarımızz x) 382692 Ceren'de büyük şemsiyeyi alıp mutfaktaki balkona çıkıp orayı gözetledi Anılarımızz x) 382692 Bende kapıda duruyoru Anılarımızz x) 382692 Bir ara WC molası verelim dedik, kapı filan açık artık o kadar tırsıyoruz ki Anılarımızz x) 382692 Ceren nöbetteyken ben girdim, ben nöbetteyken Ceren girdi Anılarımızz x) 382692 Ondan sonra biz bir ses duyduk, her yeri elimizle kontrol ettik bir de garip gurup sesler çıkartarak. Ürkütücü olacağız ya - Sonra dayanamayıp aşağı indik. Bekle bekle.. Kimse gelmiyor. Üşüdük donduk öldük bittik Anılarımızz x) 382692 Birde babamları arıyorum ulaşılamıyor Anılarımızz x) 382692 Babamın telefonu kapanıyor çünkü bazen istemsiz Anılarımızz x) 156595 Epeyce bir bekledik artık hava kararıyordu ki babamlar geldi sonunda Anılarımızz x) 382692 Biz tabi anlattık herşeyi.. Anılarımızz x) 382692 Ama bizde gülüyoruz kendimize -

O gün bugündür hala gülüyoruz - Demin mesela konuşuyoruz.. Yarın doktora gidecekler, siz gelmeyin dediler. Bende dedim ki "Olmaz ben kalamam, korkarım - (Ceren'e dönerek) Hatırlamıyor musun en son olanları Anılarımızz x) 382692" dedim Anılarımızz x) 382692 İşte onu söylerkende bunu yazıyordum zaten - Şu an Ceren de okuyor ve yaşadık yeni üyeler gelecek foruma bu olayı okumak için Anılarımızz x) 382692 Ceronimo ve yandaşları filan Anılarımızz x) 156595

Neyse bu kadar işte -
İyi kopmalar Anılarımızz x) 382692
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 9:32 pm

puahaha koptum Anılarımızz x) 382692
^^ChewingGum^^

^^ChewingGum^^

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 51

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:10 pm

Deniz.m unutamadığım günlerden biriside oydu süperdi Anılarımızz x) 214865

bi diğer unutulmaz anı....!!!

Şimdi bizim okuldaki ingilizce öğretmenimiz çok oyuna falan merakı bi insandır.Dediki ingilizce bi şarkı belirleyip ona playback gibi bişey yapın dedi. Bizim kızlarda toplanmış onu hazırlıolar. O günde galiba benim doğum günümdü. Kızların evine baskın yaptık iştek oturduk bişeyler yedik.. Denizin telefonundan bi arkadaşı aradık Adı Gencer.. Neyse bunun eski sevgilisi çoook nefret ettiğim bi şahıs olduğu için çok iyi tanıyordum onu.. Onun taklidi yaptım ve inandı.. Bunlar arkadaşlarıyla sinemadaymış... Beni çaırdı işte gelin dedi..Denizle birlikte yoldaydık bi yandan gülüyoreuz biyandanda yürüyoruz.. Bİz sinemanın önüne geldik .baktık bunlar camdan bize bakıo sonra sinema ırmağın yanında olunca biz çaktırmadan onlara bakıyoduk onlarda bize seslendi sizdiniz dediler işte .. Bİzde yoo arkadaşları bekliyoruz falan diyerek ikna ettik.. Sİnemayı işleten adamı deniz tanıyordu işte biletsiz içeri girdik ve tam ben gencerle konuşurken aNıl (arkadaşlarından biri) beni gördü. sinemaya bi girdik.. TElefona bakıyo gencer yüzünüde telefonun ışığıyla gördük işte sinema bitti falan bunlar çıkarken sinem (o kız ) in taklidini yaptım. Biliyoduk falan dediler ama tabi.. iş işten geçmişti..
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:40 pm

bunu anlatmıştın sanırım daha önce Anılarımızz x) 59792 süper ya xD
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 6:04 pm

Zuahaha kanka koptuumm Anılarımızz x) 573829
Bizimde vardı 3lünün öle bi olayı.
Ayak izleri fln anlatmıştım -
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 2:20 am

Eveeeet yine bir anımla karşınızdayım Anılarımızz x) 59792
Şimdi biz Malatya'dayken geceleri aşağıda tüm çocuklar toplanıp saklambaç oynuyorduk - Birgün yine oynuyoruz işte biz Ceren'le kaybolmamak için birlikte koşuyorduk bir baktık Oğuzcan(kuzi) ve Mert abi de bizim olduğumuz arabanın arkasındalar. O arabalarında etrafında bir demir var. Gerisinde de bahçe.. Biz Cerenle geçelim dedik fakat üstten geçersek belli olacağız. Alttan sürünerek geçtik bizde Anılarımızz x) 59792 Neyse çimlerden sürünerek geçtik ve oradaki bir kamelyada oturduk. Tabi oralarda da ıssız olduğu için bazen alkollü adamlar otururmuş. Ama bahçenin dışında tabi - Efendiciğime söyleyeyim oturduktan sonra kalktık apartmanın arkasına saklandık. Ben o sırada sigara ve bira kokuları aldım. Ceren'e söyldim fakat duymamış. Sonra bir ara arkamızı dönecek olduk ve iki üç tane alkollü adam bizlere el ediyor ve gel diyordu Anılarımızz x) 483867 Hemen Ceren beni kaptığı gibi kolumdan sürükledi biz kaçmaya başladık. Ama öyle böyle değil çok korkunçtu.. Anılarımızz x) 483867 Orada birsürü olaylar olurmuş zaten normaldede. Anılarımızz x) 483867 Silahlar, iğneler filan...... Anılarımızz x) 483867
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 9:48 am

İyi yırtmışınız ha Anılarımızz x) 59792 -
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Anılarımızz x) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımızz x)   Anılarımızz x) Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 12:04 pm

Ayh harbiden xD

Anılarımızz x)
1 sayfadaki 1 sayfası