LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]

+7
emiLy
Melody
Allison
!!!Müqedepp!!!
Bpattz
Annabel Lee
ruWos
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ruWos

ruWos

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Empty
MesajKonu: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:51 am

Benim: Naruto,Death Note,Bleach,Vampire Knight
Favori Karakterler:Yagami Raito(Death Note),Sabaku no Gaara(Naruto),Rima(Vampire Knight)

Eveet sizlerin?
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 3:35 pm

Say say bitmeyecek ama en beğendiklerimi sayayım :P

Death Note
Bleach
Sailormoon
Hell Girl
Fushigi Yuugi ***
Fruits Basket
Saikano
Lovely Complex
Bokura ga ita

Karakterler :
Amane Misa (Death Note)
Rukia kuchiki *** (Bleach)
Tamahome (evet ben ona aşığım) (Fushigi Yuugi)
Makoto Kino(sailormoon)
Otani (: (Lovely Complex)
L/Ryuzaki (Death Note)
Ichigo(bleach)

uzar bu.. Very Happy
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:49 pm

Sailor Moon
ıı bu kadar xD
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:15 pm

Death note
NANA
Vampire Knight
Elfen Lied
Sailormoon
Lovely Complex

Karakterler
Ryuzaki Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 ve Misa Misa ( death note )
Nana Osaki ( NANA )
Rima ve Zeroo Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 ( Vampire Knight )
Nyuu Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 127917 ( Elfen Lied )
Usagi ( Sailormoon )
Otani Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 ( Lovely Complex )
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:27 pm

İLk izlediğimden son izlediğime gideyim =)

Dragon Ball
Pokemon
Yu-gi-oh
Sailor Moon
HellSing
Elfen Lied
Death Note
Wampire Knight-> 2 bölüm izledim
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 6:05 pm

SailorMoon
Pokemon(Bazen görüyorum..)
Death Note
Lovely Complex
Elfen Lied

Fazla izlemem anime, izlediklerimde belli..
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 6:22 pm

Sailormoon
Yu-Gi-Oh (biara izliyodum)

Tam olarak Sailormoon. Animenin tamamını izledim manganın ilk sezonunu okudum Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792 (Animedeki olayların tamamı yani)
ruWos

ruWos

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:29 pm

Ya ne bu tüm Death Note'cular Lawliet fanı(Ryuuzaki)ben tek Raitocumuyum -

Müge sen Elfen Liedda da zıttımsın ben de Lucy fanıyım Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 800257 Bu arada Nana nasıl bişey? Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 150973
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:33 pm

ruWos demiş ki:
Ya ne bu tüm Death Note'cular Lawliet fanı(Ryuuzaki)ben tek Raitocumuyum -

Müge sen Elfen Liedda da zıttımsın ben de Lucy fanıyım Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 800257 Bu arada Nana nasıl bişey? Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 150973

Süper! Very Happy
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:37 pm

Hıı ben bi de School Days'ı izledim.
Annabel Lee

Annabel Lee

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:22 pm

Allison demiş ki:
ağladın mı sonunda Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:25 am

NANA iki tane tarzları zıt olan kızlar bi trende karşılaşıyolar onların maceralarını anlatıyo güzel ib anime tavsiye ederim =)
Bpattz

Bpattz

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:35 am

Yay!
Sonunda Death Note'u izledim ^^
İzlemeye değer bence (:
Çok hoş.
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:13 pm

Death Note benim ilk animemdii gerçekten süper bi anime ve harika bi kurguu Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 193474

Şiddetle öneririmm Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 214865
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:17 pm

Annabel Lee demiş ki:
Allison demiş ki:
ağladın mı sonunda Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391

Evet ağladım. Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391 elfen liedde de ağlamıştm Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:25 pm

Elfen Lied'in sonu çok kötüydü Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
Kouka çok kötü olmuştu yaa Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
Zaten onu izledikten sonra epey bir süre animeye ara vermiştim Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
Çok kötü bir etki bırakmıştı benim üzerimde Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
ruWos

ruWos

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:49 pm

Manga'sı daha kötüymüş Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 117391
Spoiler:
Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 299955
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:35 pm

Mangasına bakmıştım ama japonca bilmediğim için.. -
Ben School Daysta çok ağladım.
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:55 pm

School Days'mi? bakayım ben bir ona -
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:57 pm

Belki çevirileri vardır -
Ya hiç Sailormoon seven yokmu? -
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 3:58 pm

Evet. Oldukça üzücü bir hikaye Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792
Ama sana tavsiyem tek başına izle, japonlar çıplaklığı ayıp olarak algılamıyorlar ve gereksiz yere bu unsuru bir yerlere sıkıştırıyorlar.
Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 29846

edit:ben sailor moon izlemiştim bikaç bölüm. Usagi çok ağlıyordu, sinirimi bozdu sürekli Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 573829
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:03 pm

Mamoru ona sulugöz diyodu sanırım Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792
Svdiğim tek aniime Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792
Mangada güzel ama Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:10 pm

Manga ve Anime'nin farkı ne? Hiç anlamam da xD
emiLy

emiLy

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:17 pm

Anime japon çizgi filmi oluyor.
Manga ise onun kitap hali işte Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] 59792
carameLL..*

carameLL..*

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 7:25 pm

Yu-gi-oh
Sailor Moon

xD

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ağlayan Aynanın Acı Sonu Hepinizden Özür Dilerim Ama Gerçekten Stresliyim şu sıralar SBs den olsa gerek Ama kısa bir aradan sonra tekrar sizlerle....
» Glamour Karakter Ajansı
» BlueANN*in Karakter Ajansı
» Yume[Hikayem içerde,karakter bitmedi]