LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]

+7
emiLy
Melody
Allison
!!!Müqedepp!!!
Bpattz
Annabel Lee
ruWos
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Melody

Melody

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 324

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:14 am

Allison demiş ki:
Evet. Oldukça üzücü bir hikaye Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 59792
Ama sana tavsiyem tek başına izle, japonlar çıplaklığı ayıp olarak algılamıyorlar ve gereksiz yere bu unsuru bir yerlere sıkıştırıyorlar.
Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 29846

edit:ben sailor moon izlemiştim bikaç bölüm. Usagi çok ağlıyordu, sinirimi bozdu sürekli Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 573829

Evet onun bende farkındayım ne yazık ki Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 29846
Zaten her sabahtan akşama kadar tekim evde, izleyecek vaktim çok.
Ayrıca fragmanlarını gördüm, üzücüye benziyor Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 513482
Kendisini de bulurum herhalde yakında.. -
Edit: Hİkayenin konusuna baktım ve pek izleyebileceğim birşey olduğunu zannetmiyorum.
Herhalde o bıçaklama sahneleri izlersem rüyama girer Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 618781
Ama neyse konusunu anladım -
Allison

Allison

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 369
Sihirli Gücü : Ateş

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:26 pm

Yok ya hiç de öyle korkutucu sahneler değil. Psikolojinin bozulacağını samıyorum,
Herneyse, bugün Lovely Complex'e başladım ve 8. bölümü an itibariyle bitirmiş bulunuyorum.
Ben bu kadar zevkli,eğlenceli,renkli aynı zamanda üzen bir animeye daha rastlamadım, henüz bitirmedim tabiki ama şimdiden çok güzel bir anime olduğu anlaşılıyor Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 193474
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 10:20 am

Pokemon xD
Şeker Kız Candy (Anime mi=D)
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 10:35 am

lovely complex kadar güzel bi anime görmedim bn yaa kesinlikle tavsiye ederim Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 214865 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 214865 Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 214865
emiLy

emiLy

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 551

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:47 pm

Netten mi izliyosunuz yaaaa Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 59792
Bende istiyorum -
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 8:40 pm

Evet netten izliyoruz Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 800257

!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 9:02 pm

ben hem indiriyorum aradada netten izliorm xD Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 800257
ruWos

ruWos

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 9:38 pm

Allison demiş ki:
Ben School Daysta çok ağladım.
Ben School Daysi daha bitirmedim ama şuana kadar hiç ağlamadım =S Okul festivalinin ordayım
Spoiler:
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 9:44 pm

Evet - Benim aslında netim sınırlı fakat çok çok 1o TL fazla geliyor -
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:07 am

ruWos demiş ki:
Allison demiş ki:
Ben School Daysta çok ağladım.
Ben School Daysi daha bitirmedim ama şuana kadar hiç ağlamadım =S Okul festivalinin ordayım
Spoiler:

School Days'ın sonu kötü.
!!!Müqedepp!!!

!!!Müqedepp!!!

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 10:44 am

bnde şuan school daysi izliyorum bugün bitiricem inş xD -
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 12:16 pm

LovelyComplex bitti. Nana'yı izlicektim ama vazgeçtim, uzun bi anime izlicem. Bu yüzden Narutoya başlicam birazdan.

-An itibariyle Narutoya başladım
Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 800257 -
Melody

Melody

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 6:50 pm

Tamam o zaman -
School Days'e başlıyorum Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 769170
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 10:05 pm

Edit:

Narutoda 6. bölümdeyim. bu sefer diğer animelerde olduğu gibi günde 15 bölüm izleyerek kendime yüklenmeyeceğim ama
-
ruWos

ruWos

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 8:24 am

Spoiler:
Ben Naruto'yu ve Shippuudeni bitirdim,şimdi mangasından devam ediyorum.Mangası şuana kadar 454 Chapter(Bugün 455 çıkıcakk Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 127917 )Yani izle izle bitmicek senin için xD
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 9:22 am

Naruto Shippudeni nasıl bitirdin anlamadım. Shippudenin bölümleri çıkmaya devam ediyor.
ruWos

ruWos

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 9:34 am

Çıkmış olanlarını bitirdim -
Allison

Allison

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 5:15 pm

51. bölümü izliyorm şuanda Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 800257
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]   Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim] - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 6:21 pm

dedikleriniyden bir sez anladizsam arap olizim xD
pokemonu bilizorum ve seviorum bi" tek xD
mewtwo mew pikachu ve chikorita da favorilerim xD
hatta wilddeki nickim Mewciazdi xD
bi" ara iylicem anime xD

Favori Anime seri(ler)niz/Karakter(ler)iniz[Açıldıysa özür dilerim]
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ağlayan Aynanın Acı Sonu Hepinizden Özür Dilerim Ama Gerçekten Stresliyim şu sıralar SBs den olsa gerek Ama kısa bir aradan sonra tekrar sizlerle....
» Glamour Karakter Ajansı
» BlueANN*in Karakter Ajansı
» Yume[Hikayem içerde,karakter bitmedi]