LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hikayeyi devam ettir..

+11
RoysRoys
dSprouse~
Sheythanie
Will
emiLy
EsRa
MySTeRy <3
Bright <3
Moonlight
AshleyGreene
DestYase*
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:48 am

Gizem şirin ve meraklı gözlerle "Sen kimsin?" diye sordu. Derya teyze gülümsedi. "Ben senin teyzenin tatlım." dedi. Gizem gülümsedi. "Yani sen benim annemin erkek kardeşisin. Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 466859 " dedi.
Sheythanie

Sheythanie

Burç : Başak Mesaj Sayısı : 102

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:56 am

Teyzesi deryanın hafiften kaçık olduğunu anlamıstı..
(nası deiştirdim Very Happy )
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:04 am

(ya saçmalama xS)
"Hayır canım kız kardeşiyim. Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 382692 " "Ama o zaman dayım olurduunn!!!!" dedim Gizem. Ve Gökçe kahkahayı pğatlattı. Bunun üzerine Gizem ağlamaya başladı. xD
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:47 am

Gizem arkadaşının yanında rezil olmuştu.Çok utanmıştı.Neyse ki duruma Gökçe yetişmişti.
"Anaokuluna daha yeni başladı teyze.."
(Bu arada teyzesinin adı derya Very Happy)
dSprouse~

dSprouse~

Burç : Koç Mesaj Sayısı : 617

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:25 am

"Ah, tamam o zaman. Ne yapıyorsun Gizem?" Gizem Deryanın elbisesini çekiştiriyordu xD

(Beni de katın lan xD)
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:33 pm

"Hiiiç Esra'yla oyun oynuyoruz." Derya teyze sevimli bir şekilde baktı. "Ben de kızım Duygu'yu getireyim mi? O da sizin yaşınızda." Esra ve Gizem zıpladılar. "YAŞASIIIN!!!"

En son MySTeRy <3 tarafından Çarş. Haz. 24, 2009 1:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:34 pm

Duygu da geldi ve birlikte oyun oynamaya başladılar xD
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:49 pm

Esra Duygu'ya baktı. "Ben seni sevmedim Duygu! Ben Roysi'yi istiyom!!" dedi. (roysi esranın kuzeni olsun Very Happy) "Yaaa!!!" diye ağlamaya başladı Duygu.
dSprouse~

dSprouse~

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:50 pm

Sonra Derya geldi ve "Duygu! Niye ağlattınız Duygu'yu!"
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 2:02 pm

"Sevmedim ben onu"dedi Esra."Anneee eve gidelimmm" dedi=P.
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:04 pm

O anda Roysi de Esralara gelmişti zaten. Onlar evlerine gittiler. Gökçe de bu veletlerin paıtırtılarından sıkılmıştı. Teyzesine ev sahipliği yapmalıydı. Ama çok yorugundu ve kendisini odasına kapattı. Tabii kardeşi arkadaşı kalmamış ve yeni tanıdığı teyzesine ve kuzenine alışamamıştı. Bu yüzden ablasının kapısını vurup, onu iteklemeye başladı.
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:31 pm

Fakat ablası çoktan uykuya dalmıştı bile.
Gizem " bende kaçıp Esralara giderim" dedi içinden.
Roysi ile Esra da uyuyordu gece geç olmuştu.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:34 pm

Gizem kapıyı çaldı ancak açan yoktu. Korkmuştu. Ağlamaya başladı.
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:29 pm

O sırada Gökçe su içmek için aşağıya mutfağa indi. Esralarla komşulardı. Bu yüzden pencereden Esraların evinin önünde ağlayan Gizem'i gördü.
(andy_$Myy

(andy_$Myy

Burç : Aslan Mesaj Sayısı : 448

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:39 pm

Bir baktı bir cinayet oluyor hemen kaçmaya başladı(=
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:20 pm

(saçmalama uçmak yok - )
"Ne yapıyorsun burada?" diye sordu Gizem'e.
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:56 am

Gizem "Abla,ben onları sevmedim ve onlardan korkuyorum gitsinler." Gökçe "Of gizem... Sadece kıskanıyorsun onu galiba,korkuyorsan yanıma yatabilirsin bu gece..." Gizem çok masum bakışlarla sevincini belli etti.
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:37 pm

Ardından beraber, Gökçe'nin yatağında uyuyakaldılar. Gökçe saat sabah 07.30'da tıkırtılarla uyandı. Annesi ve babası evdedir. Ama herhalde bu saatte uyuyorlardır diye düşündü. Sonra teyzesi ve küçük kuzenin yattığı odanın kapısında, küçük kardeşini, misafir odasının kapısını kilitlemeye çalışırken buldu. Bu küçük canavar artık saçmalama başlamıştı.
EsRa

EsRa

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 10:14 am

Gökçe bağırdı "Ne yaptığını sanıyorsun sen!"Gizem "Abla onlaru bu odaya kitleyelim hem annemlede dün kavga etti bu kadınla"Gökçe "Hayal gücün çok fazla hayatım"
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:37 pm

Gizem kafasını olumsuz biçimde salladı. "Hayırr!!!Yemin ederimm!!! Annem; "Ne hakla buraya gelmeye cüret edersin? Bu kadar yıldan sonra mı aklına geldi ailemiz?" diye bağırmaya başladı..." Gökçe telaşlanmaya başlamıştı. Acaba doğru mu söylüyordu kardeşi??? Hemen Gizem'in elinden anahtarı kaptı ve kapının kilidini ters yöne çevirdi. Sonra küçük kardeşine dönüp, "Hadi. Saat daha çok erken git yat." dedi. Kardeşi gittiğinde ise misafir odasının kapısında içeri yöneldi.
YoSsHia

YoSsHia

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 85

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 2:13 pm

Teyzesi içeride ağlıyordu.Gökçenin yanına annesi geldi ve ''Kızım sabahın köründe ayaktasın hadi geç yat''Gökçe annesinin olayları ondan gizlemeye çalıştığını anlamıştı.Teyzesi Gökçenin annesinin sesini duyunca irkildi ve onlara doğru yaklaşmaya başladı..
RoysRoys

RoysRoys

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 8:15 pm

Kadın çok üzgündü. Bu belliydi. Demek ki pişmandı. Ama annesi bunu gördükten sonra bile ona kızacak mıydı? Ama Gökçe'nin kafasında bir soru dolanıp, duruyordu. Madem kavga etmişlerdi. Teyzesi ve kuzeni neden burada kalmışlardı?
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:22 am

Gökçe'nin kafası gerçekten çok karışmıştı. Ancak bu soruları kimseye sorma cesaretinde bulunamıyordu.
Sesily

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:52 am

Bu hikayeyi neden kendi hikayenize döndürdüğünüzü anlayamadım. Olaylara biraz objektif bakarsanız,hikayenin devamını belki bende getirebilirim.
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:59 am

kendi hikayemiz mi? kendi hikayemize falan çevirmedik. sadece isimler öyle... biz Esra'yla bebek değiliz. Derya da teyzemiz falan değil...

Hikayeyi devam ettir..
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki