LamyDore
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LamyDore

LamyDore Forumlarına Hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hikayeyi devam ettir..

+11
RoysRoys
dSprouse~
Sheythanie
Will
emiLy
EsRa
MySTeRy <3
Bright <3
Moonlight
AshleyGreene
DestYase*
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Sesily

Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:45 pm

Ülkemizde çeşit çeşit isimler dururken yok seni öldürürüm boğarım diye kendi isimlerinizi de koymadığınızı söylemeyeceksin heralde...

Objektif olun biraz...
MySTeRy <3

MySTeRy <3

Burç : Oğlak Mesaj Sayısı : 1044

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:05 am

istediğimiz ismi koyarız afedersin ama sanane? -
beğenmiyosan yazmasaydın -
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:38 pm

Tamam. Yeter. Sitede bu isimler olmayabilirdi Aslıhan Abla. Raslantı olarak konuldu ilk isim. Sonra isteyen istediği ismi koydu. Uzatmayın. Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 504988

Devam ediyorum.

Gökçe bu ortamda kalmaya daha fazla dayanamayacaktı. "Ben sizi yalnız bırakayım." diyerek odanın kapısını yavaşça kapattı. Annesi ve teyzesi şimdi yalnızdı. Annesi istediğini bağıra bağıra söylebilirdi. Ama kardeşine kıysa bile, minik yeğenine kıyamazdı.
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 7:48 pm

Neyseki ortaya Gizem gelmişti."Anne,duyguyu alabilirmiyim" Annesi "Tabiki,tatlım" Teyzesi "Duygu gitmek istiyormusun?" Duygu yan gözlerle "HI-hı"dedi.Gizem Duygu'ya "Duyguuu Esra ve Roysiye çağırıp beraber lunaparaka gitcez gelirmisin" Duygu çok sevinmiş"Olurr"
RoysRoys

RoysRoys

Burç : Ikizler Mesaj Sayısı : 290

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 10:45 pm

Gökçe hem bu gergin ortamdan kurtulmak, hem de bu iki kardeşin sakince konuşmalarını istiyordu. Sakince! Bu yüzden hemen annesine "Kızları ben götüreceğim, tamam mı?" dedi. Annesi cevap veremeden onlar dışarıdaydı. Sonra birden, Gökçe'nin aklına, cüzdanının evde kaldı geldi. Girdiğinde ise içeride hiç de sakin bir ortam yoktu.
Sesily

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:29 am

MySTeRy <3 demiş ki:
istediğimiz ismi koyarız afedersin ama sanane? -
beğenmiyosan yazmasaydın -
Ne demek sanane?
Ben bu sitenin bir üyesiyim ve olaylara objektif bakılması konusunda yorumumu yapıyorum. Emin ol bir yere birşey yazarken sana sormam. Sen moderatör olabilirsin fakat benim bağımsızca bir hikayeye yorum yapmama karışamazsın.
Neyse burada uzatmayacağım ama MSN ve ÖM diye iki çeşit özel yer var. Hikayenin tadı kaçmasın bakalım.
EsRa

EsRa

Burç : Kova Mesaj Sayısı : 286

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 8:47 pm

[b]Her şey paramparça olmuştu,Gökçe buna aşırı şaşırmıştı.Cüzdanını alıp evden çabukçak çıktı.Gizem,Esra,Roysi ve Duygu çok eğlendiler.En sonunda eve geldiler evde çok sakin bir ortam var Gökçe'nin annesi;
-Esracım ve Roysicim siz tatile gidecekmişsiniz annen seni aradıda.
Esra ve Roysi Gizemle vedalaşıp evlerine gittiler.
Gizem ise annesini çekiştirip
-Anne ben bir yere gitmiyormuyum?
-Haha evet prensesim,Derya Teyzenler ilk uçakla gidiyor yarın sen de babanla antalyaya gideceksin belki ablanda gider,benim işlerim var gelemeyeceğim tatlım...
-Olur oley
Derya çok sinirliydi.
-Yarın Sabah-
Derya çoktan gitmişti duyguyuda alıp.Esra ile Royside.Gizem yolldaydı.Ya Gökçe artık ne apacaktı üstelik küçüğüde sevmeyi başlamıitı[b]
Esra-roysi-Gizem-Derya-Duygu karekterleri oyundan çıkarıldı devam edebilirsiniz...
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:01 pm

hayır çıkarılmadı. bu dünyada o isimlerde birçok kişi var. belki ben o isimleri çok seviyorum ve onları koydum? tatilden gelince tekrar girecekler hikayeye.

Gökçe annesine merakla sordu. "Anne Gizem ne zaman gelecek?" "Birkaç hafta sonra tatlım. Ne güzel sen de sakin kafa dinlenirsin. Hep bunu istemez miydin?" Gökçe biraz düşündü. Annesi haklıydı. "Haklısın. Hep bunu istemişimdir zaten."

söleğn<3

söleğn<3

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 4:49 pm

Annesinin fazla üzerine gitmek istemediğinden odasına çekildi Gökçe..Yatağa uzanıp derin hayallere daldı....

(isimler mükemmel bi kere... - )
MySTeRy <3

MySTeRy <3

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 8:42 am

( di mi yane - )
o sırada kardeşinin silüetini gördü. o masum yavru köpek bakışını yapıyodu Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 54634 Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 214865
söleğn<3

söleğn<3

Burç : Terazi Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 2:56 pm

Keşke odama girse şimdi bağıra bağıra şarkı söyleyerek...telefonla konuşuyor olsam...yine ona kızsam ama karşılk olarak özür dileyip öpse beni...bir daha yapmam deyip 4 dakika sonra aynısını yapsa
gıdıklasam,diye geçirdi içinden...Uzun zamandır aynı evde yaşamış olsalar bile kardeşlk duyguları yeniden beliriyordu içnde...Yine kıpır kıpır oluyordu içi...Ama tam bu sırada kapıyı çalan d*ny*s(böyle mi yazılıyor Very Happy ) düşüncelerine biraz ara vermesine sebebiyet verdi
Sesily

MesajKonu: Geri: Hikayeyi devam ettir..   Hikayeyi devam ettir.. - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:47 pm

MySTeRy <3 demiş ki:
hayır çıkarılmadı. bu dünyada o isimlerde birçok kişi var. belki ben o isimleri çok seviyorum ve onları koydum? tatilden gelince tekrar girecekler hikayeye.

Gökçe annesine merakla sordu. "Anne Gizem ne zaman gelecek?" "Birkaç hafta sonra tatlım. Ne güzel sen de sakin kafa dinlenirsin. Hep bunu istemez miydin?" Gökçe biraz düşündü. Annesi haklıydı. "Haklısın. Hep bunu istemişimdir zaten."

Bana bak Gizem,olay uzamasın diyorum feci derecede büyütüyorsun.
Bu oyunun adı hikayeyi devam ettir.
Yani bir öncekinin lafını ciddiye almalısın ki oyun devam edebilsin. Yoksa zırt diye "ay böyle olmuyacaktı yaaa" deyip değiştirmelerin çok saçma. Moderatörsün ama bir yere kadar. Sabrımın sınırlarını ölçme.
Bir öndekine saygı duy,saçmalamadığı sürece. Eğer benimle "kişisel" olarak bir mevzun varsa kişiselde hallet... -

Hikayeyi devam ettir..
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4